بررسی تغییر احتمالی در ترکیب پرسپولیس؛ مصلح فیکس می شود، انصاری جانشین سیدجلال

با اعلام برانکو ایوانکوویچ، سید جلال حسینی مشکل کوچکی دارد و حضور او در دیدار مقابل نفت مسجد سلیمان در هاله ای از ابهام قرار دارد و همین مسئله ممکن است باعث تغییر در ترکیب پرسپولیس شود ......

با اعلام برانکو ایوانکوویچ، سید جلال حسینی مشکل کوچکی دارد و حضور او در دیدار مقابل نفت مسجد سلیمان در هاله ای از ابهام قرار دارد و همین مسئله ممکن است باعث تغییر در ترکیب پرسپولیس شود.

به گزار خبرنگار مدال، برانکو ایوانکوویچ در کنفرانس خبری پیش از دیدار مقابل نفت مسجد سیلمان اعلام کرد که به سید جلال حسینی، کاپیتان تیم پرسپولیس مشکل کوچکی دارد و تا فردا مشخص می شود که آمادگی بازی دارد یا نه.
حسینی رهبر خط دفاعی تیم پرسپولیس است و نبود او در دیدار مقابل نفت مسجد سلیمان می تواند یک فقدان بزرگ برای تیم برانکو باشد به خصوص وقتی بدانید محرومیت نقل و انتقالاتی سرخ ها باعث شده تا دست برانکو حتی برای 3 تعویض معمولی در هر دیدار هم بسته باشد.
حالا اگر سیدجلال حسینی به دیدار مقابل نفت نرسد تغییر در ترکیب پرسپولیس اجتناب ناپذیر خواهد بود و البته ترکیب اصلی تقریبا قابل پیش بینی است. در صورت غیبت شماره 4 سرخپوشان به احتمال خیلی زیاد، محمد انصاری به جای او در قلب خط دفاع و در کنار شجاع خلیل زاده قرار خواهد گرفت و شایان مصلح هم به جای محمد انصاری در سمت چپ خط دفاع توپ می زند.
مصلح که علی رغم محرومیت پرسپولیس در 3 دیدار گذشته نتوانسته جایی در ترکیب ثابت پرسپولیس داشته باشد حالا یک فرصت بزرگ، پیش رو دارد تا قابلیت هایش را به نمایش بگذارد. هرچند برانکو بعضا این بازیکن را به عنوان یار تعویضی در خط حمله هم به کار می گیرد اما حضور او در سمت چپ خط دفاعی پرسپولیس در دیدار مقابل نفت مسجد سلیمان و البته در صورت غیبت سید جلال حسینی، اجتناب ناپذیر خواهد بود.
باید دید تا 24 ساعته آینده چه اتفاقاتی رخ می دهد و آیا سیدجلال حسینی به دیدار پرسپولیس مقابل نفت مجد سلیمان می رسد یا خیر. دو تیم فردا از ساعت 20:30 در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می روند و تیم تازه لیگ برتری شده نفت، انگیزه های زیادی برای اثبات شایستگی های شان دارند.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال