بررسی تمام اختلافات برانکو و سید جلال

......

 

وبسایت رسمی برنامه نود - داستان سیدجلال حسینی و برانکو از همان ابتدا هم با خوبی و خوشی شروع نشد. سیدجلال می خواست به پرسپولیس بیاید و برانکو نمی خواست. هواداران و مدیران تیم هم می خواستند اما به خواست برانکو احترام گذاشتند.

به گزارش وبسایت نود، سال اول پرسپولیس بدون سیدجلال گذشت و این تیم به دلیل ضعف همان بازیکنانی که به جای او در قلب خط دفاع حضور داشتند دستش از جام کوتاه ماند. سال بعد برانکو کوتاه آمد. سیدجلال می خواست به پرسپولیس بیاید، هواداران و مدیران تیم هم می خواستند و او آمد. اگرچه مشخص بود که باز هم برانکو تمایل چندانی به این انتقال ندارد. با وجود آمدن سیدجلال، برانکو در لیستی که داشت نام دو مدافع را قرار داده بود و بیش از همه بازیکنان لیستش روی جذب آنها تاکید داشت. لوکا ماریچ و شجاع خلیل زاده دو بازیکنی بودند که برانکو اصرار فراوانی روی جذب آنها داشت. ماریچ مالی به توافق نرسید و خلیل زاده به دلیل مشکلات سربازی نتوانست به پرسپولیس بیاید و حتی نگه داشتن یک جای خالی برای او تا نیم فصل هم افاقه نکرد و برانکو مجبور شد از زوج سیدجلال حسینی و محمد انصاری تا پایان فصل استفاده کند. اجباری که البته یک جام را برای او به ارمغان آورد.

در نقل و انتقالات فصل بعد مشخص شد که برانکو همچنان بی خیال بازیکن محبوبش نشده است. شجاع خلیل زاده اولین بازیکنی بود که برانکو خواست و آمد. برای تیمی که در سه جام قرار بود بجنگد حضور بازیکن ذخیره مطمئن در هر پستی اتفاق عجیبی نبود. ظاهرا تصور برانکو روی شجاع اما یک ذخیره مطمئن نبود. در مورد محمد انصاری هم همین طور. همه در انتظار بودند تا مشخص شود بازیکنی که قرار است ذخیره باشد چه کسی است که مصدومیت ها و محرومیت ها اجازه نداد تا تصورات سرمربی پرسپولیس مشخص شود. بعد هم مصدومیت طولانی مدت کاپیتان پرسپولیس، برانکو را به زوج مورد علاقه اش رساند.

حالا که سیدجلال گویا آماده شده دیگر زمانش است که جواب این سوال مشخص شود. برانکو و جلال حسینی مشکلی دارند یا نه؟

آخرین مصاحبه برانکو

بعد از آخرین مصاحبه برانکو، زمزمه های این اختلاف از گوشه و کنار شنیده شد. وقتی برانکو در بخشی از حرف هایش به حالت کنایه گفت: «جلال حسینی حتما برای تیم ملی بازی می کند و به همین دلیل برای بازی مقابل استقلال خوزستان خسته است

برانکو از آمادگی جلال حسینی وبازی کردن او حرف می زند. در بخشی دیگر از حرف هایش هم از بسته بودن دستش و نداشتن بازیکن مقابل الهلال می گوید. کنار هم قرار دادن همه این ها می گوید که شایعه درخواست برانکو از جلال حسینی و جواب منفی او برای بازی کردن شاید درست باشد. البته این تنها مصاحبه ای نیست که می توان از میان آن به اختلافات استاد و شاگرد پی برد.

اختلاف با کادرپزشکی

جلال حسینی در مصاحبه ای با سایت نود در مورد دلیل بازی نکردنش گفته بود نمی داند چرا دکتر حقیقت در این مورد مصاحبه نکرده و حرف نمی زند؟ جواب این سوال جلال حسینی مشخص شده است. کادرپزشکی پرسپولیس به دستور برانکو چند هفته ای است که حق مصاحبه ندارند. دستوری که قطعا بی ارتباط با مصدومیت کاپیتان نیست. اما این دعوا از کجا شروع شد؟ سوپر جام، اولین دیداری بود که جلال حسینی به دلیل مصدومیت از دست داد. او بعد از غیبت در این بازی در مصاحبه ای تند و انتقادی گفت: «متأسفانه از نظر پزشکی در حد صفر هستیم و من کمرم دچار مشکل بود و کمی روی آن کار کردیم، اما بدتر شده است. متأسفانه شبانه برای من وقت MRI گرفتند و همین حالا که با شما صحبت می کنم نمی رسم که به مرکز عکسبرداری بروم. اتفاقاً باید تنهایی به مرکز عکسبرداری بروم، اگر امشب نشد فردا، و فردا نشد، پس فردا و پس فردا هم نشد، چند روز دیگر به عکسبرداری می روم

برانکو روز بعد اما در حمایت از کادرپزشکی گفت: «خود من از وضعیت پزشکی تیم راضی هستم، البته طبیعی است بازیکنی که مصدوم می شود ناراحت و عصبانی است

برانکو یا کی روش؟

در دعوای برانکو و کی روش که منجر به برگرداندن بازیکنان پرسپولیس از اردوی تیم ملی شد جلال حسینی عصبانی ترین بازیکن بود. او که کمتر وارد جنجال و حاشیه می شود بعد از این که به ایران آمد به قدری عصبانی بود که حتی تهدید به خداحافظی کرد اما بعد از صحبت های اطرافیانش از این تصمیم خود منصرف شد. او در مصاحبه هایش در موارد مختلف بارها از کی روش و مواضعش و تلاش هایش در تیم ملی دفاع کرده اما کمتر پیش آمده که مصاحبه ای در حمایت از برانکو از مدافع ملی پوش پرسپولیس دیده باشیم.

افشاگری منصوریان

اولین کسی که از اختلاف برانکو و سیدجلال صحبت کرد منصوریان بود. زمانی که از او پرسیدند چطور سیدجلال را راضی کرد که به نفت بیاید منصوریان از برگ برنده اش گفت. از اختلاف برانکو با این بازیکن: «تا جایی که اطلاع دارم اختلافی بین پرسپولیسی ها و سیدجلال وجود نداشت و تنها اختلاف بین برانکو و این بازیکن بود و باشگاه نفت از این اختلاف بهترین سود را برد و این بازیکن را جذب کرد

اختلافی که در نهایت نتوانست مانع از پرسپولیسی شدن سیدجلال شود اما شاید امسال ترکش های آن بیش از همیشه به پرسپولیس آسیب بزند. در این فصل مشخص شد که آمدن بازیکن محبوب پرسپولیس و حضور دیگر سوگلی برانکو در قلب دفاع نمی تواند جای خالی کاپیتان قرمزها را در خط دفاع پرکرده و پرسپولیسی ها از چند هفته گذشته تا اطلاع ثانوی باید با اقتدار دفاعی خداحافظی کنند.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال