بررسی حریفان آسیایی استقلال

شفر و شاگردانش حدود دو هفته دیگر باید به مصاف رقبای آیایی خود بروند در فاصله کمتر از 20 روز تا آغاز مرحله گروهی لیگ قهرما ......

شفر و شاگردانش حدود دو هفته دیگر باید به مصاف رقبای آیایی خود بروند
در فاصله کمتر از 20 روز تا آغاز مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، حریفان استقلال در مرحله گروهی، همچنان در لیگ‌های داخلی خود شرایط خوبی دارند. دیشب الریان در زمین الدحیل صدرنشین به تساوی پرگل 3-3 دست یافت. الریان حالا از 14 بازی 32 امتیاز دارد و پس از الدحیل 36 امتیازی و السد 34 امتیازی در رده سوم جدول قرار دارد. حمداله 2 گل و سباستین سوریا یک گل زدند تا صدرنشین در خانه خود مقابل الریان متوقف شود.
در لیگ امارات هم دیشب العین در زمین الاهلی به تساوی 1-1 رسید. مارکوس برگ سوئدی روی پاس کایو تک گل العین را زد. در این بازی عمر عبدالرحمان به دلیل محرومیت انضباطی از سوی فدراسیون فوتبال امارات غایب بود. او بازی پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا را هم که در برابر الملکیه بحرین برگزار خواهد شد از دست داده است. با تساوی دیشب، العین همچنان با 32 امتیاز در صدر جدول لیگ باقی ماند اما اگر امروز الوحده بر الظفره غلبه کند، العین به رده دوم سقوط خواهد کرد.
در لیگ عربستان الهلال در پایان هفته هفدهم با 36 امتیاز صدرنشین است. این تیم که در هفته‌های اخیر نتایح خوبی نگرفته و چند بازیکن کلیدی خود را هم از دست داده، سه‌شنبه شب میزبان تیم ته‌جدولی الرائد خواهد بود.

تگ ها


اخبار روز استقلال فوتبال