بررسی حریفان آسیایی پرسپولیس

حدود دو هفته دیگر لیگ قهرمانان آسیا استارت خواهد خورد و پرسپولیس به عنوان صدر نشین لیگ کشورمان باید به مصاف حریفان خود برود ......

حدود دو هفته دیگر لیگ قهرمانان آسیا استارت خواهد خورد و پرسپولیس به عنوان صدر نشین لیگ کشورمان باید به مصاف حریفان خود برود.
در حالی که پرسپولیس با اقتدار صدرنشین لیگ برتر ایران است حریفان این تیم در مرحله گروهی فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا هم وضعیت خوبی دارند. السد تیم قدرتمند قطری که اخیرا با 4 گل الغرافه را شکست داد فعلا از 14 بازی 34 امتیاز جمع کرده و بعد از الدوحیل در رده دوم قرار دارد. البته آنها یک بازی بیشتر از صدرنشین دارند. السد فصل قبل هم بعد از الدوحیل نایب قهرمان لیگ ستارگان شده بود.
الوصل حریف اماراتی پرسپولیس هم فعلا در رده سوم جدول جا دارد اما در صورت پیروزی در بازی عقب افتاده‌اش به یک قدمی صدر می‌رسد. این تیم از 13 بازی خود 28 امتیاز گرفته و با یک بازی کمتر از العین پایین‌تر از این تیم و الوحده در رده سوم جا دارد. الوصل هم فصل پیش نایب قهرمان امارات شده بود. اما تیم آخر گروه را برنده بازی پلی آف بین الفیصلی اردن و نسف قارشی ازبکستان تعیین خواهد کرد. تیم اردنی در لیگ دوازده تیمی این کشور فعلا از 12 بازی فقط 22 امتیاز گرفته و در رده سوم قرار دارد. اما لیگ ازبکستان حدود دو ماه قبل به پایان رسید و نسف قارشی از 30 بازی خود 62 امتیاز جمع کرد تا بعد از لکوموتیو نایب قهرمان کشورش شود.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال