بررسی خبر پیشنهاد اودینزه ایتالیا به آندره استراماچونی

باوجود مطرح شدن نام آندره استراماچونی برای سرمربیگری در تیم فوتبال اودینزه ایتالیا، این مربی مورد توجه باشگاه ایتالیایی قرار نگرفته است....

به گزارش مدال، هنوز یک روز از فسخ رسمی قرارداد آندره استراماچونی با باشگاه استقلال نگذشته است که گمانه زنی ها از آینده این مربی شروع شده است. استراماچونی حتی وقت را تلف نکرد و بامداد امروز ایران را ترک کرد تا به ایتالیا برود.

همزمان با این اتفاقات در ایران، نام استراماچونی امروز در یک رسانه ایتالیایی و برای باشگاه اودینزه به میان آمده است. شرایط تیم اودینزه با سرمربیگری «لوکا گوتی» در سری A مناسب نیست و با 15 امتیاز در رده شانزدهم جدول قرار دارد. سایت «messaggero» اعلام کرده است که هواداران تیم اودینزه خواهان جذب مربی بزرگتری از گوتی هستند.

این سایت مدعی شده که تا نقل و انتقالات زمستانی به گوتی فرصت داده می شود تا کارش را در اودینزه انجام بدهد و اگر قرار بر تغییر باشد، در آن مقطع زمانی سرمربی جدیدی انتخاب می شود.

«والتر زنگا» و «پاسکواله مارینو» دو گزینه جانشینی گوتی در تیم اودینزه هستند. سایت messaggero در پایان خبر خود آورده است: «ایده جذب استراماچونی هم که به تازگی قراردادش را با استقلال ایران فسخ کرده است، مطرح شده اما مورد توجه قرار نگرفته است.»

بیشتر بخوانید:

دلار به چمدان خارجی‌ها می‌رود، به حساب‌شان نه! /استرا متهم به پولشویی؟

تگ ها


آندره آ استراماچونی باشگاه استقلال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال