بررسی عملکرد آزمون برابر بولیوی؛ تقریبا هیچ!

طبق آمار متریکا، سردار در بازی با بولیوی یک شوت زد، اصلا پاسکلیدی نداد، هیچ دریبلی نزد و هیچ نبرد هوایی هم پیروز نشد ......

طبق آمار متریکا، سردار در بازی با بولیوی یک شوت زد، اصلا پاس‌کلیدی نداد، هیچ دریبلی نزد و هیچ نبرد هوایی هم پیروز نشد.

بازگشت سردار آزمون به تیم ملی ویژه‌ترین اتفاق در ترکیب ایران در بازی با بولیوی بود. مهاجم تیم ملی بعد از پشت سر گذاشتن فصلی درخشان در روبین کازان و ثبت ۴ گل و ۴ پاس گل، دوباره به تیم ملی برگشت تا این طور به نظر برسد باز هم او را در دوران اوج خود خواهیم دید؛ اما عملکرد سردار در این بازی هیچ شباهتی به نمایش‌هایش در روبین کازان نداشت. 

بازی یک نیمه‌ای و ثبت تنها یک شوت از مجموع ۲۳ شوت تیم ملی در این بازی، برای مهاجم اصلی تیم چندان آمار جالبی به نظر نمی‌آید. طبق آمار متریکا، سردار حتی از مجموع ۸ پاس کلیدی تیم ملی در این بازی، سهمی نداشت تا برخلاف عملکرد باشگاهی، در خلق موقعیت هم نقشی نداشته باشد. آزمون در این بازی علاوه بر این که حتی یک دوئل موفق هم در کارنامه خود ثبت نکرد، هیچ عملکرد دفاعی هم نداشت. دقت پاس ۶۹ % و نقش کم‌رنگ در جریان بازی باعث شد تا این بازیکن عملکرد رضایت‌بخشی در بازی با بولیوی نداشته باشد. 

سردار در این مسابقه یک شوت ناقص هم زد که در میانه راه توسط جهانبخش گل شد. ولی خوش شانس نبود و جهانبخش در موقعیت آفساید قرار داشت تا سردار در ثبت پاس‌گل هم ناکام بماند.

تگ ها


سردار آزمون ایران فوتبال