بررسی مشکلات در جلسه سرنوشت ساز/خروجی نشست فتحی-استرا چه خواهد بود؟!

مشکلات موجود میان استراماچونی و امیرحسین فتحی که منجر به اولتیماتوم سرمربی ایتالیایی شد، مسئولان باشگاه استقلال را بر آن داشت که جلسه ای را با سرمربی ایتالیایی تیم شان برگزار کنند....

به گزارش خبرنگار مدال، استراماچونی طی توافقاتی که به هنگام عقد قرارداد  با فتحی و  خطیر داشته قول گرفته که سه چهار بازیکن خارجی با نظر او به استقلال بیایند. بعذ از جذب دیاباته پروسه جذب میلیچ با مشکلاتی مواجه شد و همزمان باشگاه با جذب هافبک_ مهاجم مدنظر سرمربی بهدلیل بالا بودن قیمت، موافق نبود و همین صدای استراماچونی را در آورد.

در نهایت توافق با میلیچ در حالی قطعی شد که امکان بازگشت نورافکن به استقللال با چراغ سبز باشگاه  شارلروا مهیا بود اما استراماچونی اصرار به جذب میلیچ داشته که با توجه به افزایش نرخ دلار هزینه‌ ها را سنگین می کند.

حالا نورافکن در حال انتقال به سپاهان است در شرایطی که نگاه باشگاه این بوده می توان با کمتر از هزینه جذب میلیچ هم نورافکن را برای تقویت دفاع چپ به تیم برگرداند و هم ابراهیمی را و یک هافبک تهاجمی خارجی هم با نظر استراماچونی گرفت.

اینکه استراماچونی هیج نظری روی بازگشت نورافکن نداشته و اصرار به جذب میلیچ دارد را هم  می شود منتقدانه دید و هم می توان به او حق داد که حداقل سه بازیکن با نظر خودش جذب شوند.

حالا قرار است همه مشکلاتی که استراماچونی طی این مدت با آن مواجه بوده بررسی شوند. از جذب نشدن گزینه های خارجی مدنظر گرفته تا کمبود امکانات و عدم موافقت با جذب رحمان رضایی که استراماچونی اصرار به تحقق آن داشته تا هم یک مربی ایرانی باب میل و معتمد  خودش به کادر اضافه شود و هم مشکل مترجم او حل گردد. جلسه امروز استرا و فتحی هر چند جلسه ای مهم و سرنوشت ساز است اما خروجی آن طبق اخبار دریافتی خلاف اخباری که دی مارتزیو خبرنگار معتمد و نزدیک به استراماچونی منتشر می کند، جدایی از استقلال  نیست مگر اینکه فتحی به برخی خواسته های سرمربی بی توجه  باشد اما فتحی با این نگاه به باشگاه می رود که مشکل سرمربی را حل و فصل کند.

 

بیشتر بخوانید:

6 سال دوری از قهرمانی برای استقلال/وقتی مدیریت بحران وجود ندارد

تگ ها


باشگاه استقلال اختلافات در استقلال جلسه فتحی استراماچونی مدیرعامل استقلال سرمربی استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال