بررسی مقایسه ای بلیت فروشی در ایران و ژاپن

باشگاه پرسپولیس تهران با شکست السد قطر موفق شد خود را به فینال لیگ قهرمانان آسیا برساند ......

 باشگاه پرسپولیس تهران با شکست السد قطر موفق شد خود را به فینال لیگ قهرمانان آسیا برساند. پرسپولیسی‌ها در این مرحله باید در دو بازی رفت و برگشت به مصاف کاشیما آنتلرز ژاپن بروند. بازی رفت دو تیم روز شنبه ساعت ۹:۳۰ صبح به وقت تهران برگزار می‌شود.

یکی از مشکلاتی که در بازی برگشت پرسپولیس مقابل السد قطر در ورزشگاه آزادی وجود داشت، بحث بلیت فروشی این بازی بود. خیلی از هوادارانی که برای این بازی بلیت خریده بودند، پشت در ورزشگاه ماندند و نتوانستند خود را به داخل ورزشگاه برسانند. قیمت بلیت‌های این بازی سرخپوشان پایتخت در لیگ قهرمانان آسیا هم گران‌تر از قیمت بلیت‌های بازی‌های پرسپولیس در لیگ برتر بود اتفاقی که عجیب به نظر می‌رسید. مشکلاتی که در روز بلیت فروشی این بازی هم پیش آمد حسابی هواداران پرسپولیس را عصبانی کرده بود.

بلیت‌های بازی رفت پرسپولیس مقابل کاشیما آنتلرز با توجه به موقعیت سکوهای ورزشگاه کاشیما طبقه‌بندی شده‌اند که طبق اعلام سایت رسمی فروش بازی‌های جی لیگ ژاپن بلیت‌های نوع یک از ۴۵۰۰ تا ۵۲۰۰ ین، نوع ۲ از ۳۳۰۰ تا ۴۲۰۰ ین، نوع ۳ از ۳۲۰۰ تا ۴۰۰۰، نوع ۴ از از ۲۷۰۰ تا ۳۰۰۰ ین، بخش غربی از ۱۳۰۰ تا ۲۷۰۰ ین، بخش شرقی از ۱۲۰۰ تا ۲۵۰۰ ین، برای دارندگان صندلی‌های تعیین‌شده و اعضای کانون هواداران از ۱۰۰۰ تا ۲۳۰۰ ین قیمت‌گذاری شده‌اند.

شنیده می‌شود برای بازی روز شنبه پرسپولیس مقابل کاشیما حدود ۳۵۰۰ بلیت به هواداران پرسپولیس اختصاصی یافته است. بلیت فروشی این بازی هم آغاز شده و خبری از مشکلاتی که در روز بلیت فروشی بازی دو تیم پرسپولیس و السد قطر در سایت بلیت فروشی به وجود آمد، در ژاپن نیست.

هواداران ایرانی که بخواهند این بازی را از نزدیک نگاه کنند برای جایگاه میهمان اگر از الان بلیت خود را بخرند مبلغ ۲۳۰۰ ین ژاپن ( ۲۹۴ هزار تومان) پرداخت می‌کنند. نکته جالب در مورد خرید بلیت بازی‌های فوتبال در ژاپن این است که اگر بلیت را پیش خرید کنید، مبلغ کمتری را پرداخت می‌کنید. در روز بازی هم پرسپولیسی‌هایی که بخواهند بلیت بازی را از ورزشگاه بخرند مبلغ ۲۸۰۰ ین ژاپن (۳۵۸ هزار تومان) پرداخت می‌کنند.

تگ ها


پرسپولیس AFC Champions League فوتبال