بررسی نقل‌وانتقالات 6 باشگاه مطرح لیگ جزیره

نگاهی به وضعیت نقل و انتقالات 6 باشگاه مهم لیگ جزیره و بررسی شایعات ترانسفر...

منچسترسیتی

آنها وینسنت کمپانی را به عنوان یک مدافع آخر از دست دادند و مشکل بزرگ پپ در فصل پیش نداشتن جانشین برای فرناندینیوی برزیلی در پست هافبک دفاعی بود. سن بالای سرخیو آگوئرو و نبود مهاجم گلزن روی نیمکت هم دیگر دغدغه کادرفنی سیتی‌زن‌هاست.

بازیکنان ورودی: هری مگوایر به عنوان جانشین کمپانی نزدیک به سیتی است. اما دو هافبک جانشین فرناندینیو – رودری و ساول نیگوئز – هنوز در فاصله‌ای دور از باشگاه قرار دارند و احتمال کمی برای خریدشان هست.

بازیکنان خروجی: لروی سانه و بنجامین مندی بازیکنان مازاد پپ اعلام شده‌اند.

 

لیورپول

به نظر می‌رسد مدیران لیورپول برنامه‌ای برای تقویت خودشان ندارند. آنها بعد از 4سال حضور یورگن کلوپ موفق شدند فاتح اروپا شوند و ترکیب قدرتمندی در اختیار دارند که نیاز به لکه‌گیری در برخی پست‌ها دارد.

بازیکنان ورودی: بهترین انتخاب می‌توانست ماتیاس دی‌لیخت باشد تا زوج هلندی در آنفیلد شکل بگیرد، اما این رویا هیچ وقت برای هواداران تیم جدی نشد. بازگشت کوتینیو بهترین اتفاق ممکن در تابستان خواهد بود.

بازیکنان خروجی: لیورپول آماده فروش دنی استوریج و آلبرتو مورنوست. البته اگر باشگاه خریداری پیدا شود.

 

تاتنهام

پوچتینو تیمی را که در یکسال گذشته هیچ بازیکن جدید نخریده بود را به فینال لیگ قهرمانان رساند، اما باشگاه در فصل آینده به خون تازه‌ای نیاز دارد؛ به 4 یا 5 بازیکن جدید.

بازیکنان ورودی: جک کلارک 18ساله خرید موثری نبود، اما ان‌دمبله اولین خرید اثرگذار باشگاه بعد از حدود 500روز بود که با مبلغ 60میلیون یورو به لندن آمد. جیووانی لوسلوی آرژانتینی هم گزینه بعدی پوچتینوست.

بازیکنان خروجی: ورود دوهافبک به تاتنهام یک پیغام مشخص دارد؛ کریستین اریکسن قطعا طی چندهفته آینده از تاتنهام جدا خواهد شد.

 

چلسی

جدایی مائوریسیو ساری باشگاه و احتمال بالای سرمربیگری فرانک لمپارد، تمام انرژی باشگاه لندنی در تابستان را صرف خود کرده است. چلسی هنوز سرمربی ندارد و باید فکری هم برای جای خالی ادن هازارد کند.

بازیکنان ورودی: آنها تا سال 2020  از فعالیت نقل‌وانتقالاتی محروم شده‌اند و هیچ بازیکن جدیدی را نمی‌توانند بخرند.

بازیکنان خروجی: قهرمان فصل قبل لیگ اروپا بدون هیگواین و ادن هازارد کار سختی برای گلزنی در فصل بعد خواهد داشت. به این دونفر جورجینیو را هم اضافه کنید که درخواست جدایی داده است.

 

آرسنال

آرسن ونگر از باشگاه رفته و یکسال از حضور اونای امری می‌گذرد، اما هنوز مشکلات خط دفاعی و هافبک‌ها در تیم حل نشده است. مشکل بزرگ توپچی‌ها راضی کردن مالکان باشگاه برای پول خرج کردن در تابستان و کشاندن چندبازیکن به اماراتز خواهد بود.

بازیکنان ورودی: ویلفرد زاها جدی‌ترین گزینه است. هرچند کارشناسان فوتبال انگلیس احتمال این انتقال را خیلی پایین می‌دانند، اما به فرض ورود وینگر کریستال‌پالاس، مشکلات دفاعی و میانه زمین همچنان باقی است.

بازیکنان خروجی: آرون رمزی به یوونتوس رفت و دنی ولبک هم با پایان قراردادش دیگر جداشده تیم است. پیتر چک هم آخرین خروجی تیم در تابستان است.

 

منچستریونایتد

سرمربی نروژی برای ترمیم خسته‌ترین یونایتد سال‌های اخیر بودجه‌ای 100میلیون پوندی در اختیار خواهد داشت. هرچند جدایی احتمالی پوگبا و لوکاکو می‌تواند تمام محاسبات مالی را بهم بریزد.

بازیکنان ورودی: آرون بیساکای 21 ساله با اولدترافورد آمده اما او اسمی نیست که بتواند مشکلات تیم را حل کند و به نام‌های بزرگتری نیاز است؛ جیدون سانچو، گرت بیل، مگوایر و اریکسن. هر احتمالی ممکن است.

بازیکنان خروجی: پوگبا و لوکاکو به دنبال جدایی هستند. آنتونیو والنسیا و آندر هرره‌را از باشگاه جدا شده‌اند و آنتونی مارسیال هم در فهرست مازاد باشگاه قرار دارد. انقلاب یونایتد نزدیک است.

 

بیشتر بخوانید: 

منچستریونایتد به دنبال سرقت بزرگ از منچسترسیتی

 

  

تگ ها


یادداشت‌های اختصاصی یادداشت اختصاصی چلسی لیگ برتر فوتبال