بررسی وضعیت بازیکنان مصدوم والنسیا

در آستانه بازی والنسیا و سویا نگاهی داشته ایم به وضعیت مصدومان خفاشها. به گزارش خبرنگار مدال، تیم والنسیا که این روزها بازیکن ......
در آستانه بازی والنسیا و سویا نگاهی داشته ایم به وضعیت مصدومان خفاشها.
به گزارش خبرنگار مدال، تیم والنسیا که این روزها بازیکن ...

در آستانه بازی والنسیا و سویا نگاهی داشته ایم به وضعیت مصدومان خفاش‌ها‌.
به گزارش خبرنگار مدال، تیم والنسیا که این روزها بازیکنان مصدوم زیادی روی دستش مانده وضعیت بازیکنان مصدوم تیمش به شرح زیر است:

مینا و کوکلن قبل از بازی با ابرو احساس ناراحتی می کردند ولی در این چند روز بدون مشکل همراه با تیم کار می کنند و برای بازی مقابل سویا در دسترس کادر فنی خواهند بود و برای این بازی مشکل ندارند.

رودریگو بعد از بازی با یووه از ناحیه پا دچار مشکل عضلانی شده ولی از دیروز به تمرینات گروهی در کنار سایر بازیکنان تیم اضافه شده است. باید دید تصمیم سرمربی تیم چگونه است اما به احتمال زیاد او آماده همراهی تیم در بازی روز شنبه خواهد بود.

گجس که از بازی با بارسلونا دچار "فتق ورزشی" شده و به همین دلیل عملکرد محدود و دور از فرمی را در زمین به نمایش می گذارد، تحت یک روند آماده سازی ویژه برای کاهش درد و بهبود قرار دارد. او دیروز بصورت انفرادی تمرین کرد و علایمی از بهبود را نشان داد. تصمیم قطعی برای بازی یا عدم بازی او در روز شنبه، امروز گرفته خواهد شد.

موریو نیز که چهارشنبه از ناحیه قوزک پا دچار تورم شده بود، دیروز در کنار گجس به تمرینات انفرادی محدود پرداخت. اما ظاهرا وضعیت بازیکن مناسب نیست و رسیدن او به بازی روز شنبه بسیار دور از انتظار است.

گامیرو دیروز تنها به تمرین در سالن بدنسازی پرداخت و از این رو این مهاجم فرانسوی قطعاً بازی برابر سویا را از دست خواهد داد.