Banner

بررسی کارنامه جونیور براندائو مهاجم مدنظر باشگاه پرسپولیس

پس از کش و قوس‌های فراوان در مورد جذب مهاجم خارجی توسط مسئولان پرسپولیس، جونیور براندائو فردا در تست‌های پزشکی سرخپوشان شرکت خواهد کرد...

به گزارش خبرنگار مدال، رزومه جونیور براندائو مشخص است. بازی نکردن در لیگ بلغارستان نیمه خالی لیوان کارنامه اوست و ۹ گل در هجده بازی سری بی برزیل نیمه پر کارنامه او.  
شش بازی در سری آ و دو بازی در جام حذفی برزیل بدون گل زده و البته دو گل زده در 14 بازی لیگ ایالتی در همین فصل هم عملکرد ماه‌های اخیر او بوده است. 
کارنامه جونیور همین است و امید پرسپولیس اینکه جوان 24 ساله برزیلی بتواند استعداد خود را در پرسپولیس به نمایش بگذارد.  حالا باید منتظر ماند و دید او می‌درخشد یا نه؟ پرسپولیس ویترین خود را به همراه مبلغ رضایت نامه و هزینه جذب بازیکن در اختیار جونیور و تیم بلغاری می‌گذارد.
در چنین شرایطی اگر جونیور ناکام بود که  تیم بلغاری ضرری نکرده و اگر توانست در لیگ ایران و آسیا در پرسپولیس بدرخشد آنوقت تیم‌های خارجی بویژه از نوع عربی آماده هستند که با مبلغ بهتر رضایت‌نامه‌اش را از بلغارها بگیرند. آیا پرسپولیس با بهره‌مندی از تجربه تلخ استقلال در ماجرای تیام و پاتوسی در توافق با تیم بلغاری این حق را برای خود قائل شده که برای سال دوم این حق و اولویت را داشته باشد که با مبلغ تعیین شده در مهلتی رضایت‌نامه جونیور را برای همیشه یا حداقل یک فصل دیگر دریافت کند؟ فعلا باید پرسپولیسی‌ها امیدوار باشند که او در تست پزشکی مایگای دیگری از آب در نیاید و در طول فصل بازیکنی چون سامبوچوجی یا بودیمیر و الحاجی گرو نشود و اگر چون زاید درخشید مثل پاتوسی و تیام سر از تیم‌های عربی در نیاورد. جونیور براندائو سه‌شنبه راهی ایران می‌شود.

بیشتر بخوانید:

حرکت جالب گومیس پس از هت‌تریک برابر شاگردان برانکو+ عکس

تگ ها


پرسپولیس جونیور براندائو مهاجم خارجی پرسپولیس اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات نقل و انتقالات پرسپولیس لیگ برتر فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال