بررسی گزینه‌های رئال مادرید؛ کدام هافبک برای زیدان مناسب‌تر است؟

رئال مادرید برای فصل جدید هافبک‌های زیادی را زیر نظر دارد....

رئال مادرید برای تقویت خود در فصل فصل می‌خواهد بازیکنان جدیدی خریداری کند و جذب هافبک یکی از اولویت‌های این تیم است.

به گزارش مدال، از گزینه‌های مهم برای لوس بلانکو، پوگبا، اریکسن، فن‌دبیک، پیالیچ هستند اما سوال اصلی که توسط مارکا مطرح شده این است که کدام بازیکن بیشتر به درد این تیم می‌خورد و کمک بیشتری به رئالی‌ها می‌کند. 
پل پوگبا
زیدان اصرار عجیبی به جذب او دارد. پوگبا از قدرت فیزیکی مناسبی برخوردار است و می‌تواند جنگ‌های یک به یک در میانه میدان را به نفع خود تمام کند. او منطقه زیادی از زمین را تحت پوشش خود قرار می‌دهد و قدرت شوتزنی او می‌تواند عصای دست رئالی‌ها باشد.
دنی فن‌د‌بیک
او در صعود آژاکس به نیمه‌نهایی نقشی حیاتی داشته و با گل‌ خود موجب حذف یوونتوس شد. فن‌دبیک بازیکنی سرعتی نیست و تکنیک خیلی بالایی دارد اما با سن کم خود (۲۲ سال) از هوش مناسبی برخوردار است و می‌تواند به موقع در جای درست باشد. او تا اینجای فصل ۱۷ گل زده و ۱۳ پاس گل به هم‌تیمی‌هایش داده و به همراه دی‌یانگ و لاس شان یکی از انرژیک‌ترین خط هافبک‌های اروپا را تشکیل داده است.
کریستین اریکسن
سبک بازی اریکسن تا حدودی شبیه به لوکا مودریچ است اما قدرت هجومی بالای اریکسن او را از دیگر گزینه‌های رئال متمایز می‌کند. او ضربات ایستگاهی خوبی می‌زند و با آمار ۱۰ گل و ۱۷ پاس گل، به شدت مورد توجه رئالی‌ها قرارگرفته به طوری که تا این لحظه در نظر سنجی مارکا بیشترین رای را آورده است.
میرالم پیانیچ
پیانیچ سال‌هاست که در آستانه پیوستن به رئال قرار دارد! او ۴ گل زده و ۸ پاس گل به هم‌تیمی‌هایش داده تا نسبت به دیگر گزینه‌ها شانس کمتری برای پوشیدن لباس رئال داشته باشد اما با میانگین بیش از ۹۲ درصد پاس صحیح، چشم هر مربی را به خود خیره می‌کند. این بازیکن ۲۹ ساله بوسنیایی این فصل در یوونتوس در پست دفاعی‌تری به کار گرفته شده است.

 

تگ ها


نقل و انتقالات پیانیچ کریستن اریکسن پل_پوگبا فن د بیک زین‌الدین زیدان رئال مادرید لالیگا فوتبال