بررسی گل پرسپولیس به سایپا/ سیزدهمین گل کمال در صد و چهاردهمین بازی

......

 

گل کامیابی نیا به سایپا سیزدهمین گل این بازیکن با پیراهن پرسپولیس بود.

به گزارش خبرنگار مدال، گل کامیابی نیا مقابل سایپا که گلی بسیار زیبا بود در واقع سیزدهمین گل این بازیکن با پیراهن پرسپولیس بود.

لیگ 15؛ 26 بازی، 2 گل

در این فصل پرسپولیس تا روز آخر مدعی قهرمانی بود و در روز آخر تنها به دلیل تفاضل گل قهرمانی را از دست داد تا فصل خود کمال با یک خاطره تلخ تمام شود. کامیابی نیا در اولین فصل حضور خود در پرسپولیس، در 26 بازی به میدان رفت و 2 گل به ثمر رساند.

لیگ 16؛ ۲۶ بازی، ۴ گل

کامیابی نیا که با پشت سرگذاشتن دورانی دشوار به پرسپولیس رسید در لیگ شانزدهم نیز کار خود را با پرسپولیس و برانکو ادامه داد و در این فصل 26 بازی انجام داد و 4 گل هم به ثمر رساند.

لیگ 17؛ 26 بازی، 5 گل

کمال کامیابی نیا لیگ هفدهم را هم برای سومین فصل پیاپی در پرسپولیس گذراند و سرخ ها برای دومین فصل پیاپی موفق به کسب عنوان قهرمانی شدند. کامیابی نیا در فصل گذشته در 26 بازی برای سرخ ها به میدان رفت و 5 بار موفق به گلزنی شد.

لیگ 18؛ 8 بازی، یک گل

کامیابی نیا در فصل جاری و با گذشت 9 هفته در 8 بازی برای پرسپولیس به میدان رفته است. گل این بازیکن مقابل سایپا در واقع اولین گل او با پیراهن پرسپولیس در فصل جاری بود.

آمار کلی

کامیابی نیا که در ابتدای فصل پانزدهم به جمع سرخ پوشان پیوست در 86 دیدار لیگ برتری (12 گل)، 8 دیدار جام حذفی، یک دیدار سوپر جام و 19 بازی آسیایی (یک گل) با پیراهن پرسپولیس به میدان رفته و در مجموع 13 بار موفق به گلزنی شده است. کامیابی نیا با تیم پرسپولیس یک نایب قهرمانی (فصل پانزدهم) و دو قهرمانی در لیگ برتر (فصل های شانزدهم و هفدهم) و همچنین یک قهرمانی در سوپر جام را در کارنامه دارد. کامیابی نیا نقش موثری در موفقیت های سال های اخیر برانکو داشته و همواره مهره مورد اعتماد سرمربی سرخ ها بوده است.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال