بررسی یک احتمال/ با رفتن مسلمان و احمدزاده، رسن فیکس می شود؟

با توجه به جدایی برخی مهره های سرخپوشان احتمال دارد که عافبک عراقی این تیم از ابتدای فصل در ترکیب قرار بگیرد به گزارش خبرنگار سایت مدال، پرسپولیسی ها تا این لحظه در نقل و انتقالات عملکرد خوبی د ......

با توجه به جدایی برخی مهره های سرخپوشان احتمال دارد که عافبک عراقی این تیم از ابتدای فصل در ترکیب قرار بگیرد

به گزارش خبرنگار سایت مدال، پرسپولیسی ها تا این لحظه در نقل و انتقالات عملکرد خوبی داشته اند و با توجه به خواسته های برانکو ایوانکوویچ برای فصل آتی، حالا فقط مانده ماموریت بزرگ تمدید قرارداد با وحید امیری را به سرانجام برسانند. پرونده نقل و انتقالتی سرخپوشان با تمدید قرارداد وحید امیری بسته می شود اما این تمام ماجرا نیست. سروش رفیعی، مهدی ترابی، مهدی شیری، مهدی شریفی و سعید کریمی خرید ها جدید پرسپولیس هستند که به دلیل بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی سرخ ها برای اضافه شدن به تیم باید تا نیم فصل منتظر بمانند و به همین دلیل است که سرمربی کروات پرسپولیسی ها اصرار زیادی برای تمدید با وحید امیری دارد و باید دید در نهایت گرشاسبی موفق به انجام این امر می شود یا خیر. نکته جالب در تیم پرسپولیس و ترکیب این تیم در آغاز فصل آتی حضور احتمالی بشار رسن در ترکیب سرخپوشان خواهد بود که بررسی دقیق این سئله پرداخته ایم.

جا برای بشار باز شد!

بشار رسن، هافبک خلاق و تکنیکی پرسپولیس در فصل گذشته در اکثر بازی هایی که برای این تیم به میدان رفت به عنوان یار تعویضی پا به میدان گذاشت اما شروع فصل آتی برای هافبک عراقی سرخپوشان احتمالا به گونه ای دیگر رقم می خورد.
از تیم پرسپولیس نفراتی چون فرشاد احمدزاده و محسن مسلمان که هم پست رسن بودند جدا شدند و خریدهای جدید هم تا نیم فصل نمی توانند اضافه شوند. محسن مسلمان به ذوب آهن رفت تا سایه سنگین بهترین گلساز لیگ هفدهم از روی سر بشار رسن برداشته شود و فرشاد احمدزاده هم به لیگ لهستان کوچ کرد تا بدین ترتیب و با جدا شدن دو مهره فیکس و تاثیرگذار سرخ ها احتمال حضور رسن عراقی در ترکیب ابتدای فصل آتی سرخپوشان افزایش یابد.

یک دنیا انگیزه!

بشار رسن حالا انگیزه های زیادی برای اثبات خود دارد چرا که می داند با اضافه شدن نفراتی چون رفیعی و ترابی در نیم فصل دوم، اگر نتوانسته باشد خود را به تفکرات برانکو ایوانکوویچ تحمیل کند کار سختی پیش رو خواهد داشت و چه بسا بار دیگر نیمکت نشین شود. انگیزه سرشار رسن را از تمرینات و دیدارهای تدارکاتی پیش فصل پرسپولیس می توان فهمید. او برخلاف بسیاری از بازیکنان عراقی که تا کنون به لیگ ایران آمده اند بی نظمی نداشته و در دو دیدار تدارکاتی اخیر برای سرخپوشان گلزنی کرده است. وقتی مسئله جالب تر می شود که بدانید هردو گل رسن ازروی ضربه ایستگاهی به ثمر رسیده و این بازیکن اگر به همین شیوه راه اش را ادامه دهد برانکو را مجاب می کند تا در ترکیب ابتدایی سرخ ها حضور داشته باشد. حضور یک کاشته زن با مهارت، مخصوصا وقتی مثل رسن بازیساز و تکنیکی باشد هر مربی را خوشحال می کند.

نگاهی به فصلی که گذشت

بشار رسن در فصلی که گذشت گرچه در اکثر دیدارهایی که برای پرسپولیس به میدان آمد به عنوان یاز تعویضی وارد زمین شد اما همواره عملکرد خوبی داشت. هچکی بازی با الاهلی را فراموش نکرده ، به میدان آمدن او، منشا و مصلح روند بازی را به سود پرسپولیس تغییر داد و در نهایت او هم پنالتی گرفت و هم یک ارسال منجربه پنالتی برای مصلح فرستاد تا سرخپوشان با از پیش رو برداشتن الاهلی عربستان راهی نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا 2017 شوند. او در مدت یک فصل حضور درپرسپولیس در 16 دیدار لیگ برتری، 10 بازی آسیایی و 3 دیدار جام جذفی برای سرخ ها به میدان رفت و برای فصل آتی انگیزه های زیادی دارد.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال