برزای: گل نزدن دلیل نزول گل‌گهر بود

مدافع راست گل‌گهر معتقد است فرصت‌سوزی در نیم‌فصل اول اجازه نداد روند رو به رشدشان را ادامه دهند....

به گزارش "ورزش سه"، بهنام برزای در حاشیه دیدار تدارکاتی امروز گل‌گهر اظهار کرد: در نیم‌فصل اول از نظر فنی شرایط خوبی داشتیم ولی متاسفانه نتوانستیم امتیازات لازم را کسب کنیم. اگر پیگیر مسابقات باشید، می‌دانید که ما در هر دیدار ۸-۷ موقعیت ۱۰۰ درصد داشتیم، اما توپ‌های ما تبدیل به گل نشد و نسبت به سایر تیم‌ها از نظر امتیازی عقب افتادیم.

او ادامه داد: همه بچه‌ها هم‌قسم شدیم تا با تلاش خودمان و زحماتی که کادر فنی می‌کشند، بتوانیم در نیم‌فصل دوم نتایج را جبران کنیم و خودمان را به بالای جدول برسانیم.

مدافع راست گل‌گهر درباره انتقال او به یک پُست عقب‌تر توسط قلعه‌نویی عنوان کرد: خدا را شکر نیم‌فصل اول برای من خوب بود و با وجود تغییر پستی که دادم، سعی کردم تمام تلاشم را انجام دهم. نمی‌گویم خودم از خودم راضی هستم، اما سعی دارم در نیم‌فصل دوم بهتر باشم تا به تیم کمک کنم و در روند رو به رشد گل‌گهر نقش داشته باشم.

برزای درباره روند نزولی گل‌گهر در هفته‌های پایانی نیم‌فصل اول ابراز کرد: درست است تیم ما مربی و بازیکنان بزرگی دارد، اما دومین سال حضورش در لیگ برتر را پشت سر می‌گذارد و تیمی که می‌خواهد سهمیه بگیرد یا در کورس قهرمانی باشد، نیاز به تجربه بیشتر هم دارد.

او یادآور شد: در نیم‌فصل اول نمایش خوبی داشتیم، اما توپ‌های ما به دروازه حریفان نمی‌رفت و دلیل نتیجه نگرفتن ما نیز همین موضوع بود. مطمئنا اضافه شدن نفرات جدید به تیم کمک می‌کند و ان‌شاالله همانطور که در دور رفت توپ‌ها را خراب کردیم، در نیم‌فصل دوم توپ‌ها را تبدیل به گل کنیم.

تگ ها


گل گهرسیرجان بهنام برزای