مازولا؛ برزیلی جدید تراکتور را بیشتر بشناسید

مازولا به عنوان وینگر برزیلی که سابقه درخشانی در لیگ برزیل و برخی از تیم‌های شرق آسیا دارد توانسته در 183 بازی 34 گل و 27 پاس گل به نام خود ثبت کند....

مازولا در حالی امروز  به تراکتور پیوست که کوهی از تجربه را با خود به همراه آورده، این بازیکن در 10 لیگ و تورنمنت مختلف در سطح جهان فوتبال بازی کرده است.

به گزارش مدال و به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور، مارسلینو جونیور لوپز آرودا ملقب به مازولا در هشت می سال 1989 در یکی از شهرهای ایالت سائوپائولو برزیل متولد شده است. این بازیکن، فوتبال حرفه‌ای خود را از یکم آگوست سال 2009 در تیم دوم باشگاه پرآوازه سائوپائولو آغاز کرده و خیلی سریع توانسته به تیم اول سائوپائولو راه یابد.

باشگاه سائوپائولو با دادن قرضی مازولا به باشگاه‌های مختلف از قبیل پائولیستا، گورانی، اوراواردز ژاپن، گرین تاون، پورتیمونز پرتغال و ... از این استعداد جوانش سال‌ها درآمدزایی کرده است. او تا سال ۲۰۱۵ به طور متوسط هر سال ۱ تیم عوض کرد تا به گویژو هنگ فنگ چین بپیوندد. او در ۲۸ بازی برای این تیم ۱۴ گل زد که آمار بسیار خوبی به شمار می‌آمد و باعث شد به چونبوک بپیوندد اما در این تیم موفق نبود و فرصت بازی پیدا نکرد.
آخرین تیم مازولا سائو بنتو بود که در این تیم هیچ بازی رسمی انجام نداد و حالا به تراکتور پیوسته است. مازولا قابلیت بازی در تمام پست‌های خط حمله را دارد. در تمام دوران حرفه‌ای خود ۱۸۳ بازی رسمی انجام داد و ۳۴ گل زده است.
دستمزد مازولا در سایت ترنسفر مارکت ۷۵۰ هزار یورو ارزش‌گذاری شده است.
تجربه نشان داده بازیکنان خارجی که در تیم‌های مختلف توسط دنیزلی جذب شدند، همواره عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشتند و به نوعی این سرمربی با تجربه، استعداد خاصی در کشف بازیکنان خارجی دارد.

این فصل تراکتوری ها امیدوار هستند با اضافه شدن این وینگر تکنیکی در کنار سایر نفرات هجومی این تیم خط آتش قدرتمندی را تشکیل دهند.

اخبار مرتبط:

نقل و انتقالات/ هافبک برزیلی به تراکتور پیوست

تگ ها


اخبار تراکتور تراکتور مارسلینو جونیور لوپز آرودا اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات تراکتور نقل و انتقالات مازولا Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال