برزیل 2-0 کرواسی؛ برد مدعی با درخشش نیمار

تیمهای ملی فوتبال بزریل و کرواسی عصر امروز (یکشنبه) در دیداری دوستانه در ورزشگاه آنفیلد به مصاف هم رفتند که جدال دو تیم در نهایت با برتری 2 بر صفر شاگردان تیته پایان یافت ......

تیم‌های ملی فوتبال بزریل و کرواسی عصر امروز (یکشنبه) در دیداری دوستانه در ورزشگاه آنفیلد به مصاف هم رفتند که جدال دو تیم در نهایت با برتری 2 بر صفر شاگردان تیته پایان یافت.

نیمار که بعد از حدود 3 ماه دوری از میادین در ابتدای نیمه دوم به جای فرناندینیو به بازی آمد و در دقیقه 68 با ضربه‌ای تماشایی گل اول برزیل به ثمر رساند. گل دوم سلسائو را هم فیرمینیو که در دقیقه 60 به جای گابریل ژسوس به بازی آمده بود، در دقیقه 3+90 وارد دروازه کرواسی کرد.

نیمار در تاریخ 25 فوریه (6 اسفند 96) در جریان دیدار پاری‌سن‌ژرمن مقابل المپیک مارسی از ناحیه استخوان پنجم متاتارسال (استخوان‌های منتهی به انگشتان پا) دچار شکستگی و در نهایت مجبور شد پایش را در برزیل به تیغ جراحان بسپارد.

برزیل در گروه E  جام جهانی 2018 با تیم‌های سوئیس، کاستاریکا و صربستان همگروه است، این در حالی است که شاگردان زلاتکو دالیچ در گروه D با تیم‌های آرژانتین، ایسلند و نیجریه باید رقابت‌ کنند.

تگ ها


اخبار روز جام جهانی 2018 فوتبال