برشا ۱ - ۲ یوونتوس؛ سه امتیاز ارزشمند در غیاب رونالدو

یوونتوس موفق شد در دیداری که رونالدو را در اختیار نداشت، در خانه برشا به یک پیروزی ارزشمند دست پیدا کند...

یوونتوس موفق شد در دیداری که رونالدو را در اختیار نداشت، در خانه برشا به یک پیروزی ارزشمند دست پیدا کند

به گزارش خبرنگار مدال، در چارچوب هفته پنجم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا، برشا در ورزشگاه ماریو ریگامونتی پذیرای یوونتوس بود که این بازی در پایان با پیروزی ۲-۱ بیانکونری همراه بود.

بازی از همان ابتدا سرعت خوبی داشت و هنوز به دقیقه ۵ نرسیده بودیم که پاس رامولو به آلفردو دوناروما رسید و اون هم با یک ضربه برق‌آسا از پشت محوطه جریمه دروازه شزنی را باز کرد. یوونتوس بعد از دریافت این گل به بازی مسلط شد و حملات زیادی روی دروازه برشا طراحی کرد. در دقیقه ۱۲ ضربه ایگواین توسط جورونن مهار شد و دقایقی بعد ضربات آرون رمزی و آدرین رابیو راهی به دروازه پیدا نکرد. اما در حالی که به دقایق پایانی نیمه اول نزدیک می‌شدیم روی ارسال کرنر دیبالا، جان شانسلور مدافع برشا به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا بازی به تساوی کشیده شود. در ادامه اتفاق دیگری رخ نداد تا نیمه اول با نتیجه ۱-۱ به پایان برسد.

در دقایق آغازین نیمه دوم باز هم ایگواین شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد اما باز هم جورونن مانع این اتفاق شد. اما در دقیقه ۶۳ ضربه آزاد دیبالا به دیوار دفاعی برخورد کرد اما در برگشت میزالم پیانیچ با یک ضربه زیبا و سرضرب گل دوم یوونتوس را به ثمر رساند تا بیاکونری در این بازی پیش بیافتد. در ادامه برشا تلاش زیادی کرد تا در خانه بازنده نباشد اما هرچه می‌زد به در بسته می‌خورد. تلاش‌های دو تیم بی‌اثر بود و این بازی در نهایت ۲-۱ به سود شاگردان ساری به پایان رسید.

یوونتوس با این پیروزی ۱۳ امتیازی شد و موقتاً با یک بازی بیشتر از اینتر به صدر جدول صعود کرد.

ببینید:

خلاصه بازی برشا 1 - 2 یوونتوس/ ویدیو

برشا ۱ - ۲ یوونتوس؛ سه امتیاز ارزشمند در غیاب رونالدو
برشا ۱ - ۲ یوونتوس؛ سه امتیاز ارزشمند در غیاب رونالدو

تگ ها


بیانکونری ورزشگاه ماریو ریگامونتی فوتبال جهان مائوریتسیو ساری غیبت رونالدو