برق منصوريان، نورافكن را گرفت!

بعد از بازي استقلال و تراكتورسازي، آبي ها برنده شده اند. قاعدتاً منصوريان بايد راضي باشد ......

بعد از بازي استقلال و تراكتورسازي، آبي ها برنده شده اند. قاعدتاً منصوريان بايد راضي باشد. او سه امتياز حساسي به دست آورده است.

به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی: سه امتيازي كه خيلي روي كار او و تيمش اثر داشت اما جمعه شب فقط نتيجه به ميل منصوريان بود و بعضي اتفاقات داخل زمين نه. تراكتورسازي در اين بازي موقعيت هاي نسبتاً زيادي داشت و اگر مهاجمان اين تيم دقت مي كردند قطعاً سه امتياز به استقلال نمي رسيد. سرمربي استقلال هم به همين دليل تا حدي ناراضي بود.

پس از بازي منصوريان از عملكرد سه بازيكن اين تيم ناراضي بود كه در صدرشان اميد نورافكن قرار داشت. برق منصوريان اين بازيكن را در رختكن گرفت. نورافكن يكي از بدترين بازي هايش را براي استقلال انجام داد. يك اشتباه فاحش داشت كه نزديك بود باعث گل تساوي تراكتورسازي شود. منصوريان پس از بازي به اين بازيكن تشر زد كه چرا اين طور بازي مي كرد؟ سرمربي استقلال اميدوار است اميد ابراهيمي هرچه زودتر بازگردد و در تركيب تيمش قرار گيرد چون او مهره اثرگذاري است و مي تواند تيمش را در ميانه ميدان رهبري كند. يكي از فاكتورهاي برتري استقلال در نيم فصل دوم سال گذشته همين كمربند مياني قدرتمند با حضور اميد و نورافكن بود ولي امسال آنها مشكلاتي دارند.

دومين بازيكني كه منصوريان از او رضايت نداشت، وريا غفوري بود. اين بازيكن كه به جاي خسرو حيدري مصدوم در پست دفاع راست بازي مي كرد، عملكرد خوبي نداشت و در پايان مسابقه سرمربي استقلال از او هم گلايه داشت. سومين بازيكن اما بسيار نامي تر بود ؛ پژمان منتظري. او با حضور در استقلال قرار شد رهبر دفاعي استقلال باشد. منصوريان حساب ويژه اي روي پژمان باز كرده ولي او در بازي با تراكتور عملكرد خوبي نداشت و اين مسئله براي منصوريان ناراحت كننده بود. هر چند منصوريان در رختكن به منتظري چيزي نگفت ولي قبل از ترك ورزشگاه تأكيد مي كرد توقعش از اين بازيكن ملي بيشتر است. منتظري هنوز نتوانسته به اندازه اي كه بايد در استقلال جا بيفتد. 

 

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال