برمک: آل کثیر و عبدی باید مشکل روحی‌شان را حل کنند

مهاجم اسبق پرسپولیس مدعی است که مهاجمان این تیم نیازمند تمرکز و تمرین بیشتر برای سود بردن از فرصت‌هایی هستند که شاید نقش تعیین‌کننده‌ای در سرنوشت بازی داشته باشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کوروش برمک درباره تساوی پرسپولیس مقابل هوادار گفت: در این بازی من ارنج یحیی را پسندیدم و این تفکر که تمام نفرات هجومی خود را از ابتدا بازی داد تفکر درستی بود، هرچند انتظار داشتم سیامک نعمتی هم در ترکیب اولیه باشد، این را به خاطر گلزنی او نمی‌گویم بلکه شرایط بازی ایجاب می‌کرد. در کل ارنج اولیه تیم خوب بود.

وی مدعی شد که در این دیدار پرسپولیسی‌ها حریف خود را با توجه به جایگاهی و نتایجی که کسب کرده بود، دست کم گرفتند: مشکل بازی با هوادار این بود که بازیکنان تیم حریف را خیلی دست کم گرفته بودند و از این بابت ضربه خوردند. این حواشی ایجاد شده در مورد داوری و مسائل این چنینی را به کل قبول ندارم چرا که برای مثال اگر لک به درستی خروج می‌کرد و توپ را درست مشت کرده بود اصلاً این مسائل پیش نمی‌آمد. در کل پرسپولیس به دلیل دست کم گرفتن هوادار در این بازی تنبیه شد.

پیشکسوت پرسپولیس در رابطه با عملکرد خط حمله تیم و انتقاداتی که می‌شود گفت: ما داریم در مورد عیسی آل کثیر و مهدی عبدی حرف می‌زنیم که هر کدام در مقاطعی بهترین گل‌ها را برای پرسپولیس به ثمر رساندند ولی عیسی بعد از بازگشت از محرومیت و عبدی هم مدتی است که دیگر بازیکنان سابق نشدند. به نظر من مشکل این نفرات فنی نیست و روحی و روانی است و باید خودشان را دوباره پیدا کنند و به اوج برگردند.

برمک در ادامه توضیح داد: به نظرم اوضاع پرسپولیس بد نیست و باید از تیم و کادرفنی حمایت کرد. اگر یک برد به دست بیاوریم و تیم‌های بالای جدول امتیاز بدهند شرایط به حالت عادی برمی‌گردد ولی اگر این فاصله با صدر بیشتر شود دیگر فکر می‌کنم کار در ادامه دشوار خواهد بود. پرسپولیس امسال مدعی قهرمانی است ولی این عنوان را مثل قبل ساده به دست نخواهد آورد.

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال