برناردو سیلوا: بد نمی‌شود اگر سیتی، امباپه را بخرد!

برناردو سیلوا، ستاره پرتغالی منچسترسیتی، تایید کرد که دوست دارد که این باشگاه کیلیان امباپه، ستاره جوان پاری سن ژرمن را به خدمت بگیرد....

به گزارش "ورزش سه"، سیلوا و امباپه بین سال های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ در موناکو با هم هم‌تیمی بودند و حتی تا نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا نیز پیش رفتند. یک فصل بعد از جدایی برناردو سیلوا از موناکو، امباپه هم راهی پاری سن ژرمن شد و با این تیم فصل گذشته به فینال چمپیونزلیگ رسید.

او همچنین در سال ۲۰۱۸ با فرانسه قهرمان جام جهانی شد و اکنون باشگاه های زیادی از جمله رئال مادرید به دنبال به خدمت گرفتن او است.

اما سیلوا امیدوار است که این ستاره جوان فرانسوی به منچسترسیتی بپیوندد. او در گفتگو با اکیپ، در پاسخ به این سوال که دوست دارد کدام بازیکن فرانسوی به سیتی ملحق بشود، گفت:" کیلیان امباپه. وقتی من در موناکو بودم، از همان موقع مشخص بود که او بازیکن ویژه ای است. او دوست من هم هست. بد نیست اگر بتوانیم او را بخریم."

شیوع ویروس کرونا باعث شده تا رقابت های فوتبال در اکثر کشورها بدون حضور تماشاگران برگزار شود و سیلوا معتقد است این مسئله روی بازی ها تاثیر منفی داشته است:" بدون هواداران دیگر آن لذت، آن جو و آن شور و اشتیاق وجود ندارد. دل‌مان برای هوداران خیلی تنگ شده است.

باید واقعیت را بپذیریم. همه باید کمی شیوه زندگی مان را تغییر بدهند تا بتوانیم از خودمان مراقبت کنیم. اما واقعیت این است که ما داریم به خودمان دروغ می گوییم. این همان فوتبال سابق نیست."

تگ ها


برناردو سیلوا کیلیان امباپه پاری سن ژرمن منچستر سیتی