برنامه آرسنال برای تمدید قرارداد اوزیل و سانچز

به گزارش مدال به نقل از وبسایت نود و به نقل از تلگراف، آرسنال همچنان امیدوار است تا قرارداد سانچز و اوزیل دو ستاره خود را تمدید کند ......

به گزارش مدال به نقل از  وبسایت نود و به نقل از تلگراف، آرسنال همچنان امیدوار است تا قرارداد سانچز و اوزیل دو ستاره خود را تمدید کند. قرار است روز سه شنبه جلسه ای میان سران باشگاه آرسنال و ونگر برگزار شود و دستور اصلی این جلسه، مشخص شدن تکلیف سرمربی فرانسوی آرسنال است. ولی صحبت هایی هم در مورد تمدید قرارداد چندین بازیکن تیم نیز انجام می شود.

ونگر به سران باشگاه اعلام کرده در صورتی که همین تیم حفظ شود و دو یا سه بازیکن کلیدی دیگر نیز به ترکیب آرسنال اضافه شوند، می تواند توپچی ها را قهرمان لیگ برتر کند.

طبق اعلام تلگراف، اوزیل تاکنون پیشنهاد تمدید قرارداد با حقوق هفتگی ۲۵۰ هزار پوند را دریافت کرده است ولی آرسنال حاضر است این مبلغ را تا ۲۸۰ هزار پوند هم افزایش دهد و همین مبلغ قرار است به سانچز هم پیشنهاد شود، در صورت تمدید قرارداد اوزیل و سانچز، این دو بازیکن رکورد بیشترین دستمزد دریافتی را در تاریخ آرسنال به نام خود ثبت خواهند کرد. این در حالی است که سانچز پیشنهادی زیادی از باشگاه هایی نظیر پاریسن ژرمن، چلسی، منچسترسیتی، بایرن مونیخ و یوونتوس دارد.

 

تگ ها


اخبار روز آرسنال فوتبال