برنامه آقای خاص برای تقویت تیمش

سرمربی پرتغالی شیاطین سرخ برخلاف شایعات منتشر شده در برخی رسانه های انگلیسی، قصد جدایی از این تیم را ندارد ......

سرمربی پرتغالی شیاطین سرخ برخلاف شایعات منتشر شده در برخی رسانه های انگلیسی، قصد جدایی از این تیم را ندارد.

نشریه «سان» انگلیسی امروز (پنجشنبه) در گزارشی اختصاصی مدعی شد؛ سران باشگاه منچستریونایتد در پایان فصل جاری با جدایی ژوزه مورینیو از منچستریونایتد موافقت خواهند کرد چرا که متقاعد شده اند، تیم تحت هدایت آقای خاص نمی تواند با منچسترسیتیِ پپ گواردیولا که روی فرم است، رقابت کند.

«سان» اخیراً گزارش داده بود که مورینیو ممکن است پیش از اتمام قرارداد سه ساله اش با منچستریونایتد، اولدترافورد را به مقصد پارک دوپرنس ترک کند و حتی مدیربرنامه های آقای خاص نشست هایی را با نمایندگان باشگاه پاری سن ژرمن داشته و مذاکراتی نیز در این رابطه صورت گرفته است. ژوزه 54 ساله هم ماه گذشته بود که در مصاحبه ای نسبت به پروژه پاری سن ژرمن ابراز علاقه کرده بود.

با وجود این اخبار، اما شبکه تلویزیونی معتبر «اسکای اسپورتس» به نقل از منابع موثق خود گزارش داد که مورینیو به حضورش روی نیمکت شیاطین سرخ ادامه خواهد داد و در حال برنامه ریزی برای آینده این باشگاه انگلیسی است. بر اساس این گزارش سرمربی پرتغالی سرخپوشان شهر منچستر قصد دارد از تعطیلی لیگ استفاده کند و بازیکنانی را در بازی های رده ملی زیرنظر بگیرد.

بنابراین انتظار می رود آقای خاص در بازی هایی در قاره اروپا حضور پیدا کند و بازی بازیکنان مدنظرش را از نزدیک تماشا کند تا در صورت نیاز در پنجره نقل و انتقالات زمستانی از سوی باشگاه منچستریونایتد اقدام به جذب آنها شود.

 

تگ ها


اخبار روز منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال