برنامه اردوی زمستانی پرسپولیسی‌ها مشخص شد/ سرخ‌ها در راه دوحه

با اعلام رسمی باشگاه پرسپولیس اردوی زمستانی سرخ‌ها در دوحه برگزار می‌شود و اسامی بازیکنان حاضر در این اردو پس از بازی با نساجی خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در پی حضور گابریل کالدورن در باشگاه و هماهنگی‌های انجام شده، جزئیات برنامه‌های آماده‌سازی پرسپولیس مشخص شد.

بر این اساس، کالدرون بعد از بازی با نساجی مازندران راهی آرژانتین می‌شود و خواگین و اینیگو دستیاران وی نیز برای تعطیلات به اسپانیا می‌روند.

تمرینات پرسپولیس نیز از روز چهارشنبه 18 دی ماه (هشتم ژانویه) زیر نظر دستیاران خارجی و ایرانی گابریل کالدرون آغاز خواهد شد. سرمربی پرسپولیس روز پنجشنبه 19 دی ماه (نهم ژانویه) به تهران باز می‌گردد و از روز جمعه 20 دی ماه در تمرینات تیم شرکت خواهد کرد.

تیم فوتبال پرسپولیس به درخواست کالدرون، روز شنبه 21 دی ماه (11 ژانویه) به مصاف یک تیم لیگ برتری می‌رود و کاروان پرسپولیس شامگاه شنبه 21 دی، تهران را به مقصد دوحه برای تشکیل اردوی تدارکاتی ترک می‌کند.

گابریل کالدرون در جلسه امروز خواهان برگزاری دو بازی تدارکاتی در روزهای چهارشنبه 25 دی و دوشنبه 30 دی شد و تاکید داشت که در هر یک از این روزها، دو بازی تدارکاتی برگزار شود.

راهکار دوم ایشان برای بازی‌های تدارکاتی؛ روزهای چهارشنبه 25 و پنجشنبه 26 دی ماه و همچنین روز دوشنبه 30 دی و سه‌شنبه اول بهمن ماه بود تا چهار بازی تدارکاتی مد نظر وی بدین شکل برگزار شود.

همچنین تیم فوتبال پرسپولیس شامگاه پنجشنبه سوم بهمن ماه به تهران باز می‌گردد و یک بازی تدارکاتی هم روز یکشنبه 6 بهمن با یکی از تیم‌های لیگ برتری برگزار خواهد کرد و شنبه 12 بهمن ماه نیز اولین بازی پرسپولیس در شروع مجدد مسابقات لیگ برتر برگزار خواهد شد.

کالدرون تعداد نفرات اعزامی کاروان پرسپولیس به اردوی دوحه قطر را به پیروانی اعلام خواهد کرد و اسامی نفرات اعزامی هم بعد از بازی با نساجی در اختیار باشگاه قرار خواهد گرفت.

گابریل کالدرون امروز با کمپ پیشنهادی باشگاه برای اردو در دوحه نیز موافقت کرد.

بیشتر بخوانید:
واکنش رسن و رادوشوویچ پس از جلسه با مدیرعامل پرسپولیس
انصاری‌فرد: مذاکرات‌مان با یک بازیکن خارجی به نتیجه رسیده است

تگ ها


پرسپولیس اخبار پرسپولیس اردوی پرسپولیس اردوی زمستانی پرسپولیس فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال