برنامه بارسا برای جذب هکتور

حمله نهایی بارسا برای جذب مدافع آرسنال بارسلونا برای پر کردن جای خال ......

حمله نهایی بارسا برای جذب مدافع آرسنال

بارسلونا برای پر کردن جای خالی دنی آلوس در دفاع راست، روی یک گزینه به جمع بندی نهایی رسیده است.

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، امروز هر دو نشریه ورزشی چاپ بارسلونا یعنی موندودپورتیوو و اسپورت، تیتر یک خود را به علاقه بارسا برای جذب هکتور بیرین اختصاص داده اند. در این بین اسپورت با اندکی بدبینی به این پروژه نگاه کرده ولی در موندودپورتیوو نگاهی خوشبینانه به این انتقال شده است.

 هکتور بیرین محصول آکادمی بارسلونا است که در نوجوانی به آرسنال پیوست. او هم اکنون جایگاه بسیار خوبی در جمع توپچی ها دارد و دفاع راست اول این تیم محسوب می شود. بیرین که به تازگی قرارداد خود را تمدید کرده، به گزینه خرید اول بارسا برای دفاع راست تبدیل شده است.

 مسئولان بارسا به این نتیجه رسیده اند که در حال حاضر هیچ بازیکنی به خوبی بیرین نمی تواند جای دنی آلوس را پر کند. البته سرجی روبرتو امسال با وجود بازی در پست غیرتخصصی، توانسته اعتمادها را به خود جلب کند ولی آبی اناری ها بازیکن ذخیره مطمئنی برای وی نداشتند و این باعث شد در چند بازی به همین دلیل متضرر شوند.

 مشکل بارسلونا، وضعیت نه چندان خوب آرسنال است. توپچی ها ممکن است برای اولین بار در سال های اخیر سهمیه لیگ قهرمانان را کسب نکنند و به همین دلیل حاضر به از دست دادن مهره های اصلی خود نیستند؛ چرا که برای پیدا کردن جانشین مناسب در بازار با مشکل مواجه خواهند شد.

 به ادعای موندودپورتیوو، مسئولان بارسا پس از اتمام فصل، حمله نهایی برای جذب بیرین را آغاز خواهند کرد و مذاکرات با آرسنال شکلی کاملا جدی به خود خواهد گرفت؛ مذاکراتی که پیش بینی می شود سخت و طولانی باشد و انتقال احتمالی بیرین نیز گران قیمت خواهد بود.

 اسپورت همچنین گزارش داده است که در صورت شکست مذاکرات انتقال بیرین، گزینه های دیگر بارسا، بنجامین هنریکس از بایر لورکوزن و نیز سزار آسپلیکوئتا از چلسی هستند.

تگ ها


اخبار روز آرسنال فوتبال