برنامه بازی های نمایندگان ایران در لهستان مشخص شد

تهران - ایرنا - برنامه بازی های نمایندگان ایران در مرحله گروهی بزرگسالان و زیر 23 سال اوپن بین المللی تنیس روی میز لهستان مشخص شد ......

تهران - ایرنا - برنامه بازی های نمایندگان ایران در مرحله گروهی بزرگسالان و زیر 23 سال اوپن بین المللی تنیس روی میز لهستان مشخص شد.

به گزارش روز سه شنبه فدراسیون تنیس روی میز، احمدرضا عبادی پور و امیر حسین هدایی از تهران و امین احمدیان که اکنون در لیگ آلمان حضور دارد، برای شرکت در مسابقات اوپن لهستان که از فردا - چهارشنبه - و به مدت 4 روز در لهستان برگزار می شود، راهی این کشور شدند.
براساس برنامه، امین احمدیان در مرحله گروهی انفرادی بزرگسالان برابر حریفی از برزیل قرار می گیرد. امیرحسین هدایی و احمدرضا عبادی پور نیز در مرحله گروهی انفرادی بزرگسالان در دور اول استراحت دارند.
همچنین امین احمدیان در مرحله گروهی انفرادی زیر 23 برابر حریفی از کشور میزبان قرار می گیرد و امیرحسین هدایی نیز در این بخش رو در روی حریفی از ایتالیا خواهد ایستاد.
**

در خبری دیگر از فدراسیون تنیس روی میز، مربی چینی برای همکاری سه ماهه و قابل تمدید با فدراسیون وارد تهران شد. «لی یان لین» که سابقه فعالیت در کمپ ژندینگ تحت نظر فدراسیون چین را دارد، مدتی نیز با فدراسیون تنیس روی میز قطر همکاری داشته است.
وی قرار است به مدت سه ماه با کادر تیم های ملی رده های مختلف سنی به همکاری پرداخته و این همکاری در صورت رضایت طرفین قابل تمدید خواهد بود.

 

تگ ها


اخبار روز تنیس