برنامه بلند مدت پورتو برای کاسیاس

باشگاه پورتو اعلام کرد که در نظر دارد کاسیاس را برای مدت طولانی در کنار خود نگه دارد و برای رسیدن به این مقصود برنامه‌ریزی کرده است....

برنامه بلند مدت پورتو برای کاسیاس

به گزارش مدال؛ در آغاز ماه می بود که «ایکر کاسیاس» در تمرینات پورتو دچار ناراحتی قلبی شد و بعد از انتقال سریع به بیمارستان تحت مراقبت‌های فوری قرار گرفت. در آن روزها همه از خداحافظی اسطوره از میادین فوتبال سخن می‌گفتند اما ایکر بعد از دو ماه استراحت، سرحال و آماده در تمرینات پیش‌فصل پورتو حاضر شد و بازگشت خود را به نوعی جشن گرفت.

در این بین البته نشریه «مارکا» گزارش داده که کاسیاس به کادر فنی تیم پورتو اضافه شده اما هنوز شانس بازگشت به میادین را دارد. بر اساس ادعای مارکا، ایکر تا زمان بهبودی کامل عضوی از کادر فنی خواهد بود و بعد از ریکاوری کامل می‌تواند به ترکیب اصلی تیم برگردد.

کاسیاس نیز در همین رابطه به مارکا گفت: «کاری متفاوت از آنچه انجام می‌دادم، انجام خواهم داد. سعی می‌کنم میان تیم و باشگاه ارتباط برقرار کنم. مربی به من گفت که می‌خواهد با آن‌ها بمانم، کنار بازیکنان و جوانتر‌های تیم باشم زیرا تغییرات بسیاری در تیم خواهد بود و من تلاش می‌کنم به همکارانم کمک کنم. البته هنوز برای حضور در میادین نیز شانس دارم، باید همه چیز را بررسی کنم.»

باشگاه پورتو نیز تایید کرده که می‌خواهند کاسیاس مدت طولانی با این تیم پرتغالی همراه باشد و به او پیشنهاد پست‌های دیگری پس از بازنشستگی‌اش ارائه داده است.

بیشتر ببینید:

درسی که ایکر کاسیاس به اولیور کان داد! (دوبله)

تگ ها


ایکر کاسیاس بیماری ایکر کاسیاس لیگ برتر پرتغال فوتبال