برنامه جالب ستاره دورتموند در روزهای قرنطینه

ارلینگ هالند، ستاره دورتموند، فعالیت هایی که باعث شد بتواند با دوران قرنطینه اخیر کنار بیاید را فاش کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، هالند که در ژانویه از سالزبورگ به دورتموند پیوست، در ۱۱ بازی  ابتدایی برای این تیم، ۱۲ گل به ثمر رساند اما شیوع ویروس کرونا و توقف رقابت ها، باعث شد تا او هم مجبور شود در خانه بماند. او اکنون فاش کرد که چه فعالیت هایی باعث شد بتواند این دوران را سپری کند.

هالند به سایت رسمی دورتموند گفت:" من در این مدت خیلی مدیتیشن کردم و خیلی هم با دوستانم فیفا بازی کردم. غذای مورد علاقه ام هم کباب پیتزاست.

درخشش هالند باعث شد تا او به ستاره محبوب هواداران دورتموند تبدیل شود و خود او تایید کرد که هنوز از شنیدن نامش در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک شگفت زده می شود:" صادقانه بگویم، این یکی از بهترین لحظات زندگی ام تا حالا بوده است. هر بار که این اتفاق رخ می دهد، برای باورنکردنی و غیرقابل توصیف است. دیدن دیوار زرد و همه آن هواداران واقعا شگفت انگیز است. این یکی از بهترین احساساتی است که می توانید تجربه کنید."

هالند از کریس رونالدو و زلاتان ابراهیموویچ به عنوان الگوهای دوران نوجوانی اش نام برد و تایید کرد که توماس دلینی، مدافع دانمارکی دورتموند، بهترین دوستش در رختکن این تیم است:" ما تقریبا به یک زبان صحبت می کنیم. من می توانم با او نروژی صحبت کنم. به همین دلیل توماس بهترین دوست من است."

بیشتر بخوانید:

آنتونیو کاسانو، جدیدترین شیفته ارلینگ هالند

ستایش هالند از دیوار زرد هواداران دورتموند

 

 

تگ ها


بروسیا دورتموند ارلینگ هالند فوتبال جهان فوتبال