برنامه جدید دور یک هشتم نهایی تا فینال لیگ قهرمانان

پس از اینکه رئیس باشگاه لیون خبر از تاریخ جدید برای دیدار برگشت تیمش برابر یوونتوس در لیگ قهرمانان داد، آاس اقدام به انتشار تقویم جدید این بازی ها کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، با شیوع ویروس کرونا برگزاری بخشی از بازی های برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان به تعویق افتاد و هنوز زمان برگزاری آن مشخص نشده است. اما در روزهای اخیر برخی کشورها مجوز برگزاری تمرینات را صادر کرده اند،  به نظر می رسد حدود سه ماه دیگر نیز لیگ قهرمانان پیگیری خواهد شد.

روز گذشته ژان میشل آئولاس، رئیس باشگاه لیون مدعی شد بازی این تیم با یوونتوس در مرحله برگشت لیگ قهرمانان برای تاریخ هفت آگوست (۱۷ مرداد) در تورین و پشت درهای بسته تایید شده است.

در پی انتشار این خبر، نشریه آاس خبر از برنامه جدید برای ادامه بازی ها داد. هنوز ۴ بازی برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان باقیمانده است. یوونتوس-لیون، سیتی-رئال، بارسا-ناپولی و بایرن-چلسی. این ۴ بازی روزهای شنبه و یکشنبه ۱۷ و ۱۸ مرداد به انجام خواهند رسید. برنده ها به لایپزیش،پی اس جی، آتالانتا و اتلتیکو ملحق خواهند شد.

دور رفت یک چهارم نهایی نیز خیلی زود و در ۱۱ و ۱۲ آگوست( ۲۲ و ۲۳ مرداد) به انجام خواهند رسید و به فاصله سه روز نیز دور برگشت برگزار خواهد شد؛ ۱۴ و ۱۵آگوست.

برای دور رفت و برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان، تاریخ های  ۱۸ و ۱۹ آگوست(۲۹ و ۳۰ مرداد) و ۲۱ و ۲۲ آگوست( ۱ و ۲ شهریور) در نظر گرفته شده است.

بازی فینال نیز روز ۲۹ آگوست(۸ شهریور) در استانبول خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

تاریخ برگزاری لیگ قهرمانان مشخص شد

فینال لیگ قهرمانان؛ هشت شهریور در استانبول

 

 

تگ ها


یوفا فوتبال جهان فوتبال