برنامه رئال برای تبدیل کردن بازیکنان به پول!

رئال مادرید قصد دارد تا برای سامان دادن به اوضاع اقتصادی بحرانی این باشگاه، دست به فروش بازیکنان و امضای قراردادهایی پول‌ساز بزند....

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید آماده است تا در تابستان تغییری عظیم در الگوها و سیاست های مدیریتی خود ایجاد ایجاد کند. سیاست نقل و انتقال بازیکنان که در تابستان سال ۲۰۲۰ سیاست اصلی رئال بود، اکنون تبدیل به فروش شده است.

هدف باشگاه سپیدپوش پایتخت اسپانیا این است که حداکثر درآمدزایی ممکن را داشته باشد تا بتواند بودجه مورد نیاز برای بازیکنان احتمالی که قرار است در آینده به این تیم اضافه شوند را فراهم بیاورد. در حال حاضر کیلیان امباپه هدف شماره یک رئال مادرید و تیم مدیریتی فلورنتینو پرز است.

این به این معنا است که برای بازیکنان رئالی که در حال حاضر به صورت قرضی در دیگر تیم ها بازی می کنند، این ممکن است آخرین تابستانی باشد که عنوان بازیکن رئال را بر خود دارند. بازیکنانی مثل براهیم دیاز، دنی سبایوس، خسوس وایخو، لوکا یوویچ و تاکه‌فوسا کوبو دیگر ممکن نیست که به عنوان بازیکن قرضی از رئال در دیگر تیم ها بازی کنند.

بازیکنانی که نتوانسته اند راهی به تیم اول رئال مادرید پیدا کنند، به قیمت سرنوشت نامشخص نیمکت ذخیره های رئال در آینده، باید راهی برای ترک این باشگاه بیابند چرا که اولویت رئال مادرید در حال حاضر پول در آوردن است.

فروش بازیکنان در تابستان پیش رو سیاستی است که رئال در پیش خواهد گرفت اما این در مورد تمام بازیکنانی که در حال حاضر به صورت قرضی در دیگر تیم ها بازی می کنند صدق نمی کند چرا که استثناهایی هم در این میان وجود دارد. برای مثال رئال روی بازگشت مارتین اودگارد که در حال حاضر در آرسنال توپ می زند، در فصل آینده حساب کرده است. مخصوصا که ایسکو نزدیک به درهای خروج باشگاه است و رئال مادرید در خط هافبک نیاز به تقویت شدن دارد.

تگ ها


فلورنتینو پرز رئال مادرید