برنامه رئال مادرید برای جذب کیلیان امباپه چیست؟

رئال مادرید در حال برنامه ریزی برای خرید کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی است....

به گزارش "ورزش سه"، تنها ۱۸ ماه از قرارداد کیلیان امباپه با پاری سن ژرمن باقی مانده و به نظر می رسد در تابستان پیش رو تکلیف این بازیکن مشخص می شود. طبق ادعای نشریه آ.اس، فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید متقاعد شده که می تواند تابستان امسال کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی پاری سن ژرمن را به خدمت بگیرد.

 فلورنتینو انتظار دارد قیمت امباپه بین ۱۵۰ میلیون یورو تا رکورد ۲۲۲ میلیون یورویی نیمار در تابستان پیش رو باشد و این باشگاه در حال حاضر در حال رایزنی های مالی برای مهیا کردن این رقم هنگفت است. اگر قرار به پرداخت رقمی در حدود ۲۰۰ میلیون یورو برای خرید امباپه باشد، این رقم طی پنج قسط ۶۰ میلیونی پرداخت خواهد شد و این عدد بر بودجه سالیانه باشگاه اثر چندانی نخواهد گذاشت. البته پرز قصد ندارد با مدیران پاری سن ژرمن درگیر شود و هدف او توافق با مالکان قطری این باشگاه خواهد بود.

مدیران رئال مادرید امیدوارند تا پیش از پایان فصل اسپانیا، قرنطینه  به پایان برسد و برای کمک به افزایش درآمد باشگاه، هواداران به ورزشگاه ها بازگردند. همچنین برنامه ای برای فروش دائم چند بازیکن نظر گرفته شده است که شامل گرت بیل، ایسکو، دنی سبایوس، لوکا یوویچ، مارسلو و براهیم دیاز و همگی با هدف جمع آوری ۱۰۰ میلیون یورو نقد در باشگاه طرح ریزی شده است.

تگ ها


کیلیان امباپه پاری سن ژرمن فلورنتینو پرز رئال مادرید