برنامه روز دوم پارالمپین های ایران

ورزشکاران کشورمان در دومین روز از بازی های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو در شش رشته (۴ رشته انفرادی و ۲ رشته تیمی) به مصاف حریفانشان خواهند رفت ......

ورزشکاران کشورمان در دومین روز از بازی های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو در شش رشته (۴ رشته انفرادی و ۲ رشته تیمی) به مصاف حریفانشان خواهند رفت.

به گزارش مدال،در رشته تیراندازی سمیرا ارم، عالیه محمودی و ساره جوانمردی از ساعت ۹:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷ به وقت ایران در مرکز تیراندازی المپیک در مرحله مقدماتی تفنگ ۱۰ متر بانوان کلاس P۲ به رقابت خواهند پرداخت. فینال این رشته ساعت ۱۱:۴۵ تا ۱۲:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۱۵ تا ۱۹:۴۵ به وقت ایران برگزار خواهد شد.


در رشته جودو نابینایان و کم بینایان و در وزن ۸۱ کیلوگرم، سید امید نوری جعفری ساعت ۱۰ تا ۱۲:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ تا ۲۰ به وقت ایران در مجموعه کاریوکا آرنا ۳ و در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف جودوکاری از آلمان خواهد رفت.


در رشته شنا شاهین ایزدیار از ساعت ۱۸:۰۶ به وقت برزیل و ساعت ۱:۳۶ بامداد به وقت ایران در مجموعه ورزشی المپیک در ماده ۵۰ متر آزاد مردان به آب می زند.


در بسکتبال با ویلچر مردان ایران از ساعت ساعت ۱۱:۴۵ به وقت محلی (۱۹:۱۵ به وقت ایران) به مصاف انگلیس می رود.


در رشته تیراندازی مهدی زمانی از ساعت ۱۲:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۴۵ به وقت ایران در مرکز تیراندازی المپیک در فینال رشته تفنگ ۱۰ متر مردان به رقابت با حریفان خواهد پرداخت.


در فوتبال ۵ نفره نابینایان و کم بینایان مردان ایران و ترکیه از ساعت ۱۶ به وقت برزیل و ساعت ۲۳:۳۰ به وقت ایران در زمین شماره یک مجموعه ورزشی تنیس المپیک به مصاف هم خواهند رفت.

تگ ها


پارالمپیک