برنامه روز سوم انتخابی المپیک؛ والیبال ایران در یک قدمی صعود

تیم ملی والیبال ایران در امشب در صورت پیروزی برابر تیم روسیه می‌تواند جواز حضور در المپیک را کسب کند....

تیم ملی والیبال ایران در امشب در صورت پیروزی برابر تیم روسیه می‌تواند جواز حضور در المپیک را کسب کند.

به گزارش مدال، تیم ملی والیبال ایران در سومین دیدار مرحله مقدماتی المپیک در شهر سن‌پترزبورگ روسیه، به مصاف میزبان خود خواهد رفت تا پیروز این مسابقه، در اولین مرحله راهی المپیک شود.

هر دو تیم مسابقات را با دو برد آغاز کردند و شرایط در این مسابقه به شکلی است که برنده این دیدار می‌تواند سهمیه حضور در مسابقات المپیک را کسب کند.

تیم ملی ایران در دیدار با مکزیک با استفاده از بازیکنانی که در دیدار اول به میدان نرفته بودند، توانست با نتیجه 3 بر صفر، یک برد آسان را کسب کند و بازیکنان اصلی تیم ملی روز شنبه به استراحت پرداختند تا برای دیدار حساس با روسیه آماده شوند.

آخرین تقابل دو تیم ایران و روسیه در خردادماه امسال و هفته سوم لیگ ملت‌ها در شهر ارومیه انجام شد که تیم ملی ایران موفق شد با نتیجه سه بر صفر روسیه را شکست دهد اما تیم تحت هدایت توماس سامل‌وو با وجود قهرمانی در مسابقات لیگ ملت‌ها، تغییرات زیادی داشته و تقویت شده است و ملی‌پوشان ایران برای کسب برد در این مسابقه کار سختی دارند.

تیم پر افتخار روسیه، در این دیدار با حمایت هواداران خود میزبان تیم ملی ایران است که رویای بزرگ تکرار کسب سهمیه المپیک را دنبال می‌کند و البته حتی اگر تیم ملی در این دیدار شکست بخورد، پایان راه ملی‌پوشان ایران برای رسیدن به المپیک نخواهد بود و باز هم شانس کسب سهمیه المپیک 2020 توکیو را خواهند داشت؛ اما این موضوع از انگیزه ملی‌پوشان ما کم نخواهد کرد و کاپیتان معروف و یارانش با تمام توان برابر حریف سرشناس خود خواهند جنگید.

برنامه دیدارهای روز سوم و آخر انتخابی المپیک به شرح زیر است:
کانادا - فنلاند
فرانسه - تونس
چین - آرژانتین
کوبا - مکزیک
لهستان - اسلوونی
مصر - پورتوریکو
هلند - آمریکا
کامرون - استرالیا
روسیه - ایران، ساعت 20:30
کره جنوبی - بلژیک
بلغارستان - برزیل
صربستان - ایتالیا

بیشتر بخوانید:

برنامه روز سوم انتخابی المپیک؛ والیبال ایران در یک قدمی صعود

تگ ها


انتخابی المپیک والیبال انتخابی المپیک والیبال ۲۰۲۰