برنامه ریزی عجیب برای بازی جنجالی لیگ یک

به گزارش"مدال" به نقل از ورزش سه، بازی خونه به خونه بابل و نساجی مازندران در هفته بیست وهشتم لیگ دسته اول فوتبال با جنجال های زیادی برگزارشد و در نهایت هم به خاطر ورود هواداران به داخل زمین نیمه کاره ماند ......

به گزارش"مدال" به نقل از ورزش سه، بازی خونه به خونه بابل و نساجی مازندران در هفته بیست وهشتم لیگ دسته اول فوتبال با جنجال های زیادی برگزارشد و در نهایت هم به خاطر ورود هواداران به داخل زمین نیمه کاره ماند. کمیته انضباطی درباره این مسابقه جلسات زیادی را تشکیل داد و حکم مربوط به این مسابقه نیز چند بار تغییر کرد. در نهایت قرار بر این شد که بازی تکرار شود. حالا اما سازمان لیگ زمانی را برای تکرار این مسابقه در نظر گرفته که عجیب به نظر می رسد.

بنا به اعلام سازمان لیگ قرار است بازی معوقه هفته بیست و هشتم میان خونه به خونه و نساجی در تاریخ 8 اردیبهشت ماه برگزار شود و این در حالی است که نساجی روز 11 اردیبهشت بازی بسیار حساسی با سپیدرود رشت دارد.

با توجه به اینکه سپید رود یکی از مدعیان صعودبه لیگ برتر است اینکه مقابل تیمی قرار بگیرد که 3 روز قبل بازی سنگینی انجام داده ممکن است اجحاف در حق سایر تیم های مدعی باشد. نساجی تنها حریف مدعیان صعود به لیگ برتر است که یک بازی بیشتر بعد از بازی های هفته سی و سوم انجام می دهدوچنین برنامه ریزی عجیب به نظر می رسد.

گفتنی است، در رقابت های لیگ دسته اول تیم پارس جنوبی جم صعودش به لیگ برتر قطعی شده و سپیدرودرشت، ملوان انزلی و گل گهر سیرجان برای کسب دومین سهمیه صعودبه لیگ برتر تلاش می کنند.

تگ ها


اخبار روز فوتبال