برنامه ستاره لیورپول برای آینده‌اش

اندی رابرتسون، مدافع چپ لیورپول، تایید کرد که در صورتی که نتواند دوران حرفه ای اش را در این باشگاه به پایان برساند، دوست دارد به سلتیک برود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رابرتسون که در سال ۲۰۱۷ از هال سیتی به لیورپول پیوست، خیلی زود به یکی از ارکان اصلی این تیم تبدیل شد و توانست با این تیم فصل گذشته قهرمان چمپیونزلیگ شود و در این فصل هم در یک قدمی قهرمانی در لیگ برتر قرار دارند.

درخشش رابرتسون باعث شد تا لیورپولی ها قرارداد او را تا سال ۲۰۲۴ تمدید کنند و او تایید کرد که دوست دارد تا پایان دوران حرفه ای اش در آنفیلد بماند اما در صورتی که این امکان وجود نداشته باشد، ترجیح می دهد به باشگاه سلتیک، باشگاهی که از کودکی طرفدار آن بود، برود.

او در گفتگو با پادکست پیتر کراوچ گفت:" اگر الان از من بپرسی چه کار می خواهم بکنم، می گویم که دوست دارم در لیورپول بازنشسته شوم اما می دانی که بازی کردن در بالاترین سطح تا ۳۶-۳۵ سالگی چقدر دشوار است. آیا دوست دارم در مقطعی به سلتیک بروم؟ بله، البته."

رابرتسون مدتی در آکادمی سلتیک حضور داشت اما دوران حرفه ای اش را از کوئینزپارک آغاز کرد و پیش پیوستن به هال سیتی در سال ۲۰۱۴، یک فصل هم برای داندی یونایتد بازی کرد.

بیشتر بخوانید:

ونگر: در ذهن همه، لیورپول قهرمان است

مدافع لیورپول: از درگیری با لیونل مسی پشیمانم

 

 

تگ ها


اندی رابرتسون فوتبال جهان لیورپول فوتبال