برنامه سفر الهلال برای رویارویی با استقلال اعلام شد

برنامه سفر کاروان الهلال به دوحه برای حضور در روز سوم لیگ قهرمانان آسیا اعلام شد....

برنامه سفر کاروان الهلال به دوحه برای حضور در روز سوم لیگ قهرمانان آسیا اعلام شد.

به گزارش مدال، در شرایطی که استقلالی ها از دیروز اردوی خود در شهر دوحه را برپا کردند تا برای میزبانی از الهلال در شهر ثالث آماده شوند، باشگاه عربستانی برنامه آماده سازی و سفر خود به قطر برای رویارویی با استقلال ایران را اعلام کرد.

بنا به اعلام باشگاه الهلال، بازیکنان این تیم امروز آخرین جلسه تمرینی خود را در کمپ اختصاصی در ریاض برگزار سپس شبانه با جت اختصاصی راهی دوحه خواهند شد تا اردوی 48 ساعته در این شهر داشته باشند. طبق هماهنگی های به عمل آمده آخرین جلسه تمرین این تیم فردا هم زمان با ساعت بازی در ورزشگاه گلف دوحه برگزار می شود.

جالب این که ریاضیه مدعی شد زوران مامیچ و دستیارانش امروز بیش از سه تا چهار ساعت پشت درهای بسته به آنالیز رقیب ایرانی خود و تدوین استراتژی جدید برای مقابله با استقلال ایران پرداختند تا در دو جلسه تمرین باقی مانده تاکتیک های جدیدی را اجرا کنند.

به نوشته این سایت عربستانی، الهلالی ها در سفر امشب خود به دوحه نواف العابد ستاره سرشناس و ملی پوش خود را نیز به همراه خواهند داشت. این بازیکن مدت ها به دلیل مصدومیت اجازه همراهی الهلال را نداشت اما با تلاش کادر پزشکی به بازی مهم با استقلال ایران رسید