برنامه سفر تیم ملی والیبال ایران به استانبول

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از فدراسیون والیبال، مرحله نهایی مسابقات والیبال انتخابی مردان جهان در گروه A قاره آسیا از ۱۹ تا ۲۳ مرداد ماه به میزبانی جمهوری اسلامی ایران در شهر اردبیل برگزار می شود و تیم های ایران، چین، کره جنوبی، قطر و قزاقستان برای دو سهمیه رقابت های جهانی سال ۲۰۱۸ به مصاف یکدیگر می روند ......

به گزارش مدال به نقل از  ایسنا و به نقل از فدراسیون والیبال، مرحله نهایی مسابقات والیبال انتخابی مردان جهان در گروه A قاره آسیا از ۱۹ تا ۲۳ مرداد ماه به میزبانی جمهوری اسلامی ایران در شهر اردبیل برگزار می شود و تیم های ایران، چین، کره جنوبی، قطر و قزاقستان برای دو سهمیه رقابت های جهانی سال ۲۰۱۸ به مصاف یکدیگر می روند.

تیم ملی والیبال ایران که هم اکنون در اردوی آماده سازی این رقابت ها بسر می برد، قبل از شروع این مسابقات برای برگزاری دو دیدار دوستانه و تدارکاتی به شهر استانبول ترکیه می رود.

ملی پوشان کشورمان ساعت ۱۵ و ۱۵ دقیقه روز سه شنبه دهم مردادماه از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) تهران را به مقصد استانبول ترک می کنند.

شاگردان ایگور کولاکوویچ روز چهارشنبه یازدهم مرداد ماه دو جلسه تمرین خواهند داشت و روزهای پنج شنبه و جمعه (۱۲ و ۱۳ مرداد ماه) نیز به مصاف تیم های ملی ترکیه و بلغارستان می روند.

تیم ملی والیبال ایران جمعه شب (۱۳ مردادماه) استانبول را به مقصد تهران ترک می کند و بامداد روز شنبه ۱۴ مرداد ماه وارد فرودگاه امام خمینی خواهند شد.

ملی پوشان ایران ساعت ۱۴ روز شنبه نیز راهی اردبیل می شوند تا ادامه تمرینات خود را تا شروع رقابت ها در این شهر پیگیری کنند.

سعید معروف، سید محمد موسوی، عادل غلامی، فرهاد قائمی، میلاد عبادی پور، فرهاد سال افزون، محمدطاهر وادی، امیر غفور، رضا قرا، محمد جواد معنوی نژاد، فرهاد نظری افشار، مجتبی میرزاجانپور، مسعود غلامی، سامان فائزی، مهدی مرندی و مصطفی حیدری ۱۶ بازیکن اعزامی تیم ملی والیبال ایران به ترکیه هستند.

 

تگ ها


اخبار روز والیبال