برنامه فدراسیون تیروکمان برای گرفتن تست PCR از ملی‌پوشان

کمانداران دعوت شده به اردوی تیم‌های ملی ریکرو و کامپوند تست PCR می‌دهند تا بعد از تایید سلامت وضعیت جسمانی‌شان مجوز حضور در تمرین را بگیرند....

به گزارش خبرنگار مهر، فدراسیون تیروکمان بعد از گذشت هفت ماه و با وجود ادامه بحران کرونا اقدام به برنامه ریزی برای آغاز اردوی تیم های ملی در هر دو بخش ریکرو و کامپوند مردان و بانوان کرده است.

البته به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی برای حفظ سلامت ورزشکاران، هر یک از آنها پیش از ورود به محل اردو تست PCR می دهند و در صورت تایید سلامت وضعیت جسمانی‌شان مجوز حضور در تمرین را می گیرند.

تست PCR از کمانداران و مربیان آنها  ساعت ۱۱ فردا شنبه در محل سایت آزادی گرفته می شود. عصر فردا هم اردونشینان تیم های ملی ریکرو و کامپوند راهی محل برگزاری اردوی خود می شوند تا از روز یکشنبه تمرینات‌شان را آغاز کنند.

قرار است اردوی تیم ملی ریکرو در جزیره کیش و اردوی تیم ملی کامپوند در آبیک قزوین پیگیری شود.

رضا شبانی، صادق اشرفی، میلاد وزیری، امین پیرعلی، محمدصادق کبودانی، پرهام شبانکاره، شیوا شجاع‌مهر، زهرا نعمتی، پارمیدا قاسمی، نیلوفر علیپور و سوگند رحمانی نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی ریکرو هستند. اردوی تیم ملی کامپوند هم با حضور آرمین پاکزاد، محمدصالح پالیزبان، کیارش فرزان، هادی نوری، دانیال حیدرزاده، آرزو طاهریان، فاطمه عزیزی، شیرین ریحانی، نازنین بخت‌پور و گیسا بایبوردی برگزار می شود.

مجید میررحیمی و اسماعیل عبادی به ترتیب هدایت تیم های ملی ریکرو و کامپوند را بر عهده دارند. امید نجاری هم سرپرست این دو تیم است.

تگ ها


تیر و کمان ریکرو کامپوند ویروس کرونا