برنامه فشرده استقلال در اسفند ماه

سازمان لیگ بااعلام جدید برنامه های لیگ و گنجاندن بازی عقب افتاده استقلال با فولاد خوزستان شرایط را برای استقلال سخت تراز گذشته کرد....

به گزارش مدال، سازمان لیگ فوتبال با اعلام برنامه های جدید استقلال در فاصله زمانی ۴ اسفند تا ۲۸ اسفند برای استقلال شش بازی پیش بینی کرده است  که با احتساب بازی این تیم با الوحده امارات در لیگ قهرمانان آسیا در تاریخ ۱۲اسفند استقلالی ها می بایست ۷ بازی خود در لیگ و قهرمانان آسیا را در فاصله زمانی ۲۵روز برگزار کنند که از این تعداد بازی ۴ بازی نیز در خانه حریفان برگزار خواهد شد.


استقلال که همین حالا هشت بازیکن مصدوم دارد و دو تای آن ها فصل کامل را از دست داده اند ، در صورت عدم ریکاوری مناسب اسفندماه سختی در پیش رو خواهد داشت.


نگاهی می‌اندازیم به بازی های استقلال در این ۲۵روز:

یکشنبه ۴ اسفند استقلال در تهران از ذوب آهن پذیرائی خواهد کرد.
پنج شنبه ۸ اسفند استقلال در سیرجان به مصاف گل گهر خواهد رفت.
دوشنبه  ۱۲اسفند استقلالی ها می بایست در امارات به مصاف الوحده بروند.
جمعه  ۱۶ اسفند استقلال در تهران میزبان سایپا خواهد بود.
سه شنبه ۲۰ اسفند استقلال در جم به مصاف پارس جنوبی خواهد رفت.
شنبه ۲۴ اسفند تراکتور سازی در تهران میهمان استقلال خواهد بود.
چهارشنبه ۲۸ اسفند بازی عقب افتاده استقلال با فولاد خوزستان در اهواز برگزار خواهد شد.


استقلالی ها بهمن ماه سختی را هم سپری کرده بودند و در همین ماه بهمن در تمرینات عارف غلامی و فرشید اسماعیلی و در مسابقات مهدی قائدی و شیخ دیاباته را برای چند بازی از دست دادند.


آبی های پایتخت در فاصله زمانی ۵بهمن تا ۲۸بهمن در فاصله زمانی ۲۴روز شش دیدار برگزار کرده و فردا آخرین آن را انجام خواهند داد که ۴بازی مهم آسیائی این تیم در کشورهای امارات ،قطر،عراق و کویت بوده است و تنها دو بازی با نفت مسجد سلیمان و پرسپولیس را در تهران برگزار کردند.


 آغاز با تاخیر مسابقات لیگ با فرضیه ساختار سازی فروش اینترنتی بلیط مسابقات که در حال حاضر هم ایرادات فراوانی دارد به همراه بدی آب و هوا و تقاضای فولاد به جهت استفاده از قوانین استفاده از سه ملی پوش تیم امید و لغو بازی این تیم با استقلال در اواخر دیماه موجب شد سازمان لیگ که همچنان مشکلات بازی های یک هشتم و نیمه نهائی جام حذفی را دارد برنامه استقلال را فشرده تر از گذشته کند و همین مهم شاید در روند نتیجه گیری استقلال که همچنان یکی از مدعیان قهرمانی درلیگ برتر و جام حذفی و صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیاست تاثیر گذار باشد.

بیشتر بخوانید:
وعده ستاره سپاهان برای گلزنی به پرسپولیس
پیشنهاد برزیلی برای مهاجم سابق پرسپولیس 

تگ ها


استقلال تهران لیگ قهرمانان آسیا استقلال اخبار استقلال فوتبال ایران برنامه بازی های استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال