برنامه مرحله نهایی لیگ برتر والیبال بانوان اعلام شد

کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات فدراسیون، برنامه مرحله نهایی لیگ برتر متمرکز والیبال بانوان کشور را اعلام کرد....

به گزارش مدال و به نقل از فدراسیون والیبال، مرحله مقدماتی بیستمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر بانوان ایران روز دوشنبه اول دی‌ماه به پایان رسید.

تیم‌های سایپا و شهرداری قزوین از گروه (الف) و پیکان تهران و ذوب‌آهن اصفهان از گروه (ب) مرحله مقدماتی به مرحله نهایی لیگ برتر بانوان صعود کردند تا برای کسب رتبه‌های اول تا چهارم تلاش کنند.

مسابقات مرحله نهایی نیز به صورت متمرکز در تهران برگزار خواهد شد و تیم‌ها به صورت دوره‌ای، به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

تیم‌های سایپا، شهرداری قزوین، ذوب‌آهن اصفهان و پیکان تهران در این مرحله در سه هفته مسابقات متمرکز به صورت دوره‌ای رفت و برگشت به مصاف یکدیگر می‌روند تا بعد از برگزاری ۱۲ مسابقه، تیم‌های اول تا چهارم لیگ برتر بانوان معرفی شوند.

مسابقات چهار تیم برتر مرحله نهایی، از روز سه‌شنبه شانزدهم دی‌ماه آغاز می‌شود و در روز پنج‌شنبه نهم بهمن‌ماه با معرفی تیم‌های اول تا چهارم به پایان خواهد رسید.

همچنین چهار تیم اکسون، سروقامتان بابل، خجسته اسلامشهر و ستارگان فارس، در مرحله نهایی لیگ برتر والیبال بانوان برای کسب رتبه‌های پنجم تا هشتم به صورت دوره‌ای متمرکز به مصاف یکدیگر خواهند رفت که شش دیدار این گروه در روزهای ۲۰، ۲۲ و ۲۴ دی‌ماه در کمپ تیم‌های ملی والیبال بانوان (سالن شهید چمران) برگزار خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

میرزاجانپور: باید با آمادگی کامل به میدان برگردم

سایپا دومین پاسور را هم به خدمت گرفت

 

 

تگ ها


فدراسیون والیبال لیگ برتر والیبال والیبال بانوان شهرداری قزوین والیبال