برنامه مسابقات پرسپولیس در نیم فصل اول لیگ بیستم

تیم پرسپولیس در نخستین هفته های لیگ بیستم به مصاف تیم های سایپا، نفت آبادان، نفت مسجدسلیمان، شهرخودرو و نساجی خواهد بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، لیگ بیستم در حالی قرعه کشی شد که تیم فوتبال پرسپولیس تهران نیز حریفان خود را شناخت. سرخ ها در آغاز لیگ دو دیدار در تهران خواهند داشت که باتوجه به خستگی بازیکنان این تیم به خاطر حضور در لیگ قهرمانان آسیا، اتفاق مثبتی برای آن ها خواهد بود اما در هفته سوم آن ها باید به مصاف نفت مسجدسلیمان بروند که همیشه برابر پرسپولیس قدرتمند ظاهر شده است.

در هفته چهارم تقابل شاگردان یحیی گل محمدی با تیم مدعی مهدی رحمتی در شهرخودرو جذاب خواهد بود. این بازی در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود  و بازگشت مهدی رحمتی به این استادیوم که سال ها در آن دروازه بانی کرد، جذاب خواهد بود.

در هفته پنجم پرسپولیس به مازندران می‌رود تا مقابل نساجی قرار بگیرد. اما پس از آن پرسپولیس سه هفته بسیار سخت را خواهد داشت و باید مقابل ذوب آهن، سپاهان و استقلال قرار بگیرد. سپس احتمالا نوبت به دیدار فینال آسیا می‌رسد و سرخ ها پس از این بازی ها باید به دوحه بروند تا در مقابل حریف شرق آسیایی قرار بگیرند.

سایپا - پرسپولیس
پرسپولیس - نفت آبادان
نفت مسجدسلیمان - پرسپولیس
پرسپولیس - شهرخودرو
نساجی - پرسپولیس
پرسپولیس - ذوب آهن
سپاهان - پرسپولیس
استقلال - پرسپولیس

بیشتر بخوانید:

قرعه کشی بیستمین دوره لیگ برتر؛ دربی تهران هفته هشتم

زمان برگزاری دربی اصفهان مشخص شد

 

 

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال