برنامه نیمه نهایی لیگ ملت‌های والیبال؛ آمریکا حریف برزیل شد

در مرحله نیمه‌نهایی لیگ‌ ملت‌های ‌والیبال ۲۰۱۹ در شیکاگو، تیم‌ ‌ملی آمریکا به مصاف برزیل می‌رود و لهستان نیز با روسیه دیدار خواهد کرد....

در مرحله نیمه‌نهایی لیگ‌ ملت‌های ‌والیبال ۲۰۱۹ در شیکاگو، تیم‌ ‌ملی آمریکا به مصاف برزیل می‌رود و لهستان نیز با روسیه دیدار خواهد کرد.

به گزارش مدال، از ساعت ۵:۳۰ بامداد امروز (شنبه) ۲۲ تیر ماه ۱۳۹۸، تیم‌های ملی والیبال آمریکا و روسیه در مرحله نهایی لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ در شیکاگو به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با نتیجه سه بر صفر به سود تیم میزبان پایان یافت تا صدرنشین گروه A مرحله نخست فینال شود.
ستاره‌های تیم میزبان (آمریکا) در هر سه ست بازی از شاگردان جوان ساملوو بهتر بودند و در سه ست متوالی با نتایج ۲۵-۲۱، ۲۵-۱۷ و ۲۵-۲۰ حریف خود را شکست دادند تا به عنوان تیم صدرنشین از گروه خود صعود کرده و حریف برزیل تیم دوم گروه B رقابت‌ها در مرحله نیمه‌نهایی شوند.
تیم ملی روسیه میز با پیروزی روز گذشته مقابل فرانسه، به عنوان تیم دوم راهی مرحله نیمه‌نهایی شد تا حریف تیم ملی لهستان صدرنشین گروه B رقابت‌ها شود.
تیم‌های ملی فرانسه و ایران نیز با قبول دو شکست برابر رقبای خود، در جایگاه سوم دو گروه A و B قرار گرفته‌ و از صعود به نیمه‌نهایی بازماندند.
طبق تصمیم فدراسیون جهانی در این دوره از لیگ ملت‌های والیبال بازی پنجمی و ششمی برگزار نخواهد شد.
جدول گروه A
۱- آمریکا: ۲ بازی، ۲ برد و ۶ امتیاز
۲- روسیه: ۲ بازی، یک برد، یک باخت و ۳ امتیاز
۳- فرانسه: ۲ بازی، ۲ باخت و صفر امتیاز
جدول گروه B
۱- لهستان: ۲ بازی، ۲ برد، ۵ امتیاز
۲- برزیل: ۲ بازی، یک برد، یک باخت و ۳ امتیاز
۳- ایران: ۲ بازی، ۲ باخت و یک امتیاز

نتایج کلی مرحله نخست فینال لیگ ملت‌های والیبال:
برزیل ۲ - ۳ لهستان
آمریکا ۳ - ۱ فرانسه
ایران ۱ - ۳ لهستان
روسیه ۳ - صفر فرانسه
برزیل ۳ - ۲ ایران
آمریکا ۳ - صفر روسیه

بیشتر بخوانید:

واکنش فدراسیون جهانی والیبال به باخت ایران برابر برزیل

تمجید کاپیتان برزیل از تیم ملی والیبال ایران