برنامه ویژه باشگاه پرسپولیس برای هواداران برابر السد

مدیران باشگاه پرسپولیس در تلاش هستند تا هر طور شده، دیدار هفته آخر مقابل السد قطر را رایگان کنند و تماشاگران را بدون اینکه بلیتی فروخته شود، به ورزشگاه آزادی بکشانند ......

مدیران باشگاه پرسپولیس در تلاش هستند تا هر طور شده، دیدار هفته آخر مقابل السد قطر را رایگان کنند و تماشاگران را بدون اینکه بلیتی فروخته شود، به ورزشگاه آزادی بکشانند.
 فارغ از هر نتیجه ای که در بازی روز گذشته رقم خورده، دیدار با السد برای پرسپولیس از دو حیث جنبه مهمی دارد؛ اول اینکه قدرت فوتبال ایران را مقابل فوتبال قطر به نمایش می گذارد و در وهله دوم، سرخپوشان می خواهند انتقام شکست 3 بر یک بازی رفت را از حریف قطری بگیرند و به حضور هواداران شان احتیاج مبرمی دارند.
از این رو، مدیران باشگاه در حال رایزنی با اسپانسر هستند تا هر طور شده، بلیت ها رایگان شود. از سوی دیگر، بحث بلیت فروشی و بُعد مالی گسترده ای که برای سرخپوشان دارد، مهم ترین مانع بازدارنده برای رایگان شدن بازی است.
پرسپولیس در همین روز می تواند به رقم بالایی برسد و حتی بخشی از بدهی های خود به بازیکنان را پس از انجام این بازی، پرداخت کند. حالا باید دید تصمیم نهایی چه خواهد بود. تلاش بیشتر برای خریداری بلیت توسط اسپانسر و کشاندن تماشاگران به ورزشگاه یا ادامه دادن به بلیت فروشی برای سر و سامان دادن به وضعیت مالی باشگاه.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس AFC Champions League فوتبال