برنامه ویژه تیم دیوید بکهام برای فصل جدید

باشگاه اینتر میامی که دیوید بکهام را به عنوان یکی از مالکان خود می‌بیند، برنامه مدونی برای حضور پر قدرت در فصل پیش رو تنظیم کرده است....

به گزارش مدال؛ باشگاه «اینتر میامی» که مالکیت آن در اختیار «دیوید بکهام» قرار دارد، به زودی مربی جدید خود را معرفی خواهد کرد. «خورخه ماس» - یکی از چهار مالک باشگاه در کنار بکهام – دقایقی پیش این خبر را به صورت رسمی اعلام کرد.

تیم جدید اینتر میامی قرار است اولین مسابقه رسمی خود را در ماه مارس بازی کند اما تاکنون تنها دو بازیکن جدید جذب کرده. البته ماس معتقد است به زودی پیشرفت چشم‌گیر و خیره‌کننده‌ای در تیم حاصل خواهد شد.

ماس در مصاحبه با «BBC Sport» در این خصوص گفت: «تلاش می‌کنیم شخصی به باشگاه را بیاوریم که برای مدتی با تعهد کار کند و پس از ترکش اثرش در تیم باقی بماند. مربی ما را به زودی خواهید شناخت، او شخصی‌ست که هم در سطح بالایی فوتبال را بازی کرده و در سطح بالایی هم مربیگری کرده است.»

ماس ضمناً اعلام کرد که باشگاه دنبال جذب بازیکنان انگلیسی است و نخستین مربی آنها قطعاً فوتبالی هجومی را ارائه می‌دهد: «اگر به خریدهای جوان ما نگاه کنید متوجه می‌شوید ما روی آنها سرمایه‌گذاری کرده‌ایم. آنها را با بازیکنان بزرگی که جذب می‌کنیم کنار هم قرار می‌دهیم. ما دنبال جذب چند بازیکن انگلیسی هستیم و انتظار داریم شمار بازیکنان انگلیسی در تیم بالا باشد.»

«اینتر میامی» تاکنون «جولیان کارانزا» را از بانفیلد و «ماتیاس پیگرینی» را از استودیانتس جذب کرده است. ضمن اینکه «گری کیهیل» و «آنتونیو والنسیا» هم پس از ترک چلسی و منچستریونایتد به شدت به باشگاه «اینتر میامی» لینک شده‌اند.

بیشتر بخوانید:

روحیه بالای مارادونا پس از جراحی+ عکس

تگ ها


اینتر میامی تیم دیوید بکهام ام ال اس UEFA Champions League MLS فوتبال