برنامه ویژه کلوپ برای فتح سه‌گانه

یورگن کلوپ سرمربی لیورپول در این فصل جاه‌طلب‌تر از گذشته شده و به بازیکنانش اعلام کرده که تمام جام‌های ممکن را در این فصل هدف‌گذاری کرده است....

به گزارش مدال؛ لیورپول در پایان فصل با علم بر اینکه در فصل جدید در جام باشگاه‌های جهان هم حضور خواهد داشت، تیم خود را تقویت نکرد و با توجه به فشردگی بازی‌ها، «یورگن کلوپ» تصمیم گرفته تا برای جلوگیری از خستگی مفرط و مصدومیت شاگردانش، از سیستم گردشی استفاده کند. در همین راستا سرمربی آلمانی به شاگردانش اعلام کرده که باید به سیسم گردشی در این فصل عادت کنند.

سرخ‌پوشان مرسی‌ساید فصل بسیار فشرده‌ای را پیش رو دارد؛ آنها هفته پیش چهارشنبه در سوپرکاپ اروپا به مصاف چلسی رفتند و شنبه هم با ساوتهمپتون در دیداری سخت جدال کردند. در ترکیب لیورپول در روز شنبه نسبت به چهارشنبه سه تغییر اعمال شده بود؛ کلوپ از «ترنت الکساندر آرنولد»، «جورجینیو واینالدوم» و «روبرتو فیرمینو» در ترکیب اصلی استفاده کرد و «جو گومز»، «فابینیو» و «جردان هندرسون» را از تیم بیرون برد. از طرفی چمبرلین در خط میانی به جای خط حمله به میدان رفت.

کلوپ در این خصوص به بازیکنانش گفت: «هیچ بازیکنی نباید در یک فصل 50 یا 60 بازی انجام دهد، خصوصاً بازیکنانی که در پست‌های حساس به میدان می‌روند. شاید دروازه‌بان و مدافعان وسط در این تعداد مسابقه به میدان بروند اما دیگر بازیکنان به استراحت نیاز دارند. ما در این فصل تمام جام‌های ممکن را می‌خواهیم نه فقط یکی از آنها را.»

بیشتر بخوانید:

پیغام ویژه پاری‌سن‌ژرمن به رئال در خصوص معاوضه نیمار

تگ ها


یورگن کلوپ سرخپوشان مرسی‌ساید سه گانه لیورپول لیگ برتر فوتبال