برنامه پرسپولیس برای مهار ستاره اسپانیایی السد چیست؟

«سانتی کازورلا» هافبک اسپانیایی تیم السد قطر یکی از کلیدی‌ترین بازیکنان این تیم است که قطری‌ها برای بازی با پرسپولیس حساب ویژه‌ای روی او باز کرده اند....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، روزنامه «الرایه» قطر در گزارشی مربوط به بازی دو تیم فوتبال پرسپولیس ایران و السد قطر در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا بر نقش ویژه سانتی کازورلا هافبک اسپانیایی این تیم و انتظاراتی که از وی می رود، تاکید کرد.

این روزنامه نوشت: «سانتی کازورلا ستاره اسپانیایی در بازی امروز نقش مضاعفی خواهد داشت زیرا به عنوان رابط بین خط هافبک و خط حمله عمل می کند در حالی که تورس این نقش را بین خط هافبک و خط دفاعی بازی می کند. امروز کازورلا در چنین دیدار سخت و دشواری موظف است توازن را ایجاد و تیم را به شکل مطلوب برای رسیدن به پیروزی از طریق ساخت موقعیت های ها گل برای هم تیمی هایش هدایت کند. 

کازورلا علاوه بر گلزنی در دیدار با العین در مرحله گروهی، تاکنون باثبات‌ترین بازیکن السد بوده است. این بازیکن از تجربیاتی برخوردار است که به او کمک می کند تفاوت ها را در بازی امروز رقم بزند و به تیم السد برای رسیدن به پیروزی مهم در لیگ قهرمانان آسیا کمک کند.»

تیم فوتبال السد قطر از ساعت ۱۷:۱۰ امروز یکشنبه در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه «اجوکیشن سیتی» به مصاف پرسپولیس ایران می‌رود.

بیشتر بخوانید:

نگاهی به نتایج گذشته پرسپولیس و السد/ آمار به سود سرخپوشان ایران

حضور شیری در اردوگاه پرسپولیس؛ آماده رقابت سخت

 

 

 

تگ ها


لیگ قهرمانان فوتبال آسیا تیم فوتبال پرسپولیس السد قطر پرسپولیس السد AFC Champions League فوتبال