برنامه پیشنهادی خود را به فدراسیون والیبال اعلام می‌کنیم

مدیرعامل باشگاه شهداب یزد گفت: علاوه بر برنامه‌های پیشنهادی فدراسیون، برنامه مدنظر خود را به فدراسیون به صورت مکتوب ارسال خواهیم کرد....

به گزارش خبرنگار مهر، فدراسیون والیبال برای برگزاری ادامه مسابقات لیگ برتر در دور برگشت پیشنهادات خود را به باشگاه‌ها ارسال کرده است.

عباسعلی میرحسینی مدیرعامل باشگاه شهداب یزد در گفت و گو با خبرنگار مهر، درباره برنامه پیشنهادی فدراسیون برای برگزاری مسابقات در دور برگشت گفت: امروز جلسه‌ای در هیات مدیره با حضور کادر فنی برگزار خواهیم کرد و نظر خود را به صورت مکتوب به فدراسیون والیبال ارسال می‌کنیم.

مدیرعامل باشگاه شهداب یزد ادامه داد: در حال حاضر برخی از تیم‌ها حدود ۷۰ درصد از بازیکنانشان با ویروس کرونا درگیر هستند، باید تصمیم مناسبی در این زمینه گرفته شود و سلامت ورزشکاران در نظر گرفته شود. قطعاً باید مسابقات برگزار شود، همانطور که رقابت‌های فوتبال ساحلی و سایر رشته‌ها برگزار شد. فدراسیون والیبال باید تصمیمی بگیرد که ابتدا سلامت بازیکنان و تیم‌ها در آن در اولویت قرار گیرد و سپس شیوه زندگی کردن با ویروس را آموزش ببینیم.

وی تاکید کرد: به غیر از برنامه پیشنهادی فدراسیون قطعاً ما نیز برنامه خود را به فدراسیون اعلام خواهیم کرد، پس از برگزاری جلسه امروز فردا نیز جلسه نهایی را برگزار و سپس پیشنهاد را به فدراسیون به صورت مکتوب اعلام می‌کنیم، فدراسیون باید نظر باشگاه‌ها را جویا شود و برای آنها ارزش و اهمیتی قائل شود. این کار زیبنده‌تر است چرا که باشگاه‌ها برای مسابقات هزینه می‌کنند و این جفا در حق باشگاه هاست اگر پیشنهادات آنان پرسیده نشود.

تگ ها


فدراسیون والیبال عباسعلی میرحسینی تیم والیبال شهداب یزد