برنامه کاروان ایران در روز چهارم

ورزشکاران کاروان ایران در پارالمپیک در روز چهارم مسابقات به مصاف حریفان خود خواهند رفت ......

 ورزشکاران کاروان ایران در پارالمپیک در روز چهارم مسابقات به مصاف حریفان خود خواهند رفت.
 

گزارش مدال به نقل از "ورزش سه" و به نقل از مهر، برنامه ورزشکاران کاروان ایران در روز چهارم پارالمپیک 2016 ریو به شرح زیر است:

در چهارمین روز از پانزدهمین دوره رقابت های پارالمپیک 2016 ریو و در روز یکشنبه 21 شهریور، ورزشکاران کشورمان در رشته فوتبال 5 نفره در دومین دیدار خود از ساعت 9 صبح به وقت محلی به مصاف تیم مراکش خواهند رفت.

هم چنین ابراهیم رنجبر، غلامرضا رحیمی، محدثه کهنسال و زهرا نعمتی نیز در مرحله یک هشتم میکس تیم ریکرو از ساعت 9 به وقت محلی تیر خواهند زد. این ورزشکاران در صورت صعود به مرحله یک چهارم و نیمه نهایی از ساعت 15 به مصاف حریفان خود خواهند رفت.

در رشته دوومیدانی و از ساعت 10 صبح نیز محسن کائیدی و سیامک صالح فرج زاده در کلاس F34 پرتاب وزنه به رقابت با حریفان خواهند پرداخت.

ساعت 10:38، هاشمیه متقیان در کلاس F56 پرتاب نیزه مبارزه خواهد کرد. ساعت 10:45، احمد اوجاقلو در کلاسT47 دوی 100 متر و حمید اسلامی در کلاس T11 دوی 1500 متر نابینایان در ساعت 12:22 به وقت محلی به مصاف حریفان خود خواهند رفت.

در بسکتبال با ویلچر نیز ورزشکاران کشورمان در چهارمین روز از رقابت های بازی های پارالمپیک ریو، چهارمین دیدار خود را برابر تیم برزیل برگزار خواهند کرد

یکشنبه، 21 شهریور 1395

 

فوتبال 5 نفره مردان: ایران - مراکش


تیر و کمان، مرحله یک هشتم نهایی ریکرو مختلط: رنجبر، رحیمی، کهنسال و نعمتی


دوومیدانی، پرتاب وزنه: محسن کاییدی، سیامک صالح فرج زاده


دوومیدانی، فینال 100 متر: احمد اجاقلو


دوومیدانی، 1500 متر: حمید اسلامی


بسکتبال با ویلچرمردان: ایران - برزیل

تگ ها


پارالمپیک