برنامه کاشانی؛ حفظ انسجام و ثبات در پرسپولیس

رئیس هیأت مدیره پرسپولیس گفت: اتفاقاتی مثل فینال لیگ قهرمانان و آنچه پرسپولیس مسبب آن بود روی روابط بینالملل هم تاثیر میگذارد ......

رئیس هیأت مدیره پرسپولیس گفت: اتفاقاتی مثل فینال لیگ قهرمانان و آنچه پرسپولیس مسبب آن بود روی روابط بین‌الملل هم تاثیر می‌گذارد. پرسپولیس، امروز آبروی ایران است. ما با انسجام و ثبات به این جا رسیدیم و من امیدوارم زمان و شرایط برای تداوم این راه و این مدیریت فراهم بماند.

به گزارش خبرنگار مدال، جعفر کاشانی در همایش کارکنان باشگاه که روز دوشنبه برگزار شد، گفت: حدود 50 سال پیش بود که من و هم نسلان من جمع شدیم تا پرسپولیس را بسازیم. پرسپولیس با فرهنگی که مورد نیاز جامعه بود، شکل گرفت و به بالندگی رسید و اکنون امیدوارم روزی برسد که ما باشگاهی داشته باشیم که آن سازماندهی لازم را داشته باشد و به جایگاه رفیع خودش برسد تا از هواداران که سرمایه‌های اصلی باشگاه هستند و از پیشکسوتان دارای وجاهت اجتماعی و بضاعت علمی و تخصصی برای تعالی بیشتر بهره بگیریم.
وی ادامه داد: ما شاهین را با همین تفکر ساختیم و پرسپولیس نیز چنین خواهد بود تا روزی برسد که این میهمانی‌ها و همایش‌ها در رستوران و تالار خود پرسپولیس برگزار شود. پرسپولیسی‌ها در سراسر دنیا و جای جای ایران حضور دارند و ما با آنها ارتباط داریم. هواداران خاصی که می‌توانند پشتیبان باشگاه باشند. همه این هواداران با پیروزی‌های پرسپولیس شادی مضاعف می یابند و با شکست آن غمگین می‌شوند. فوتبال و به طور خاص تیم‌هایی مثل پرسپولیس، پتانسیل عظیمی دارند که می‌توانند روی جامعه، فرهنگ مردم و حتی روابط بین‌المللی تاثیر بگذارند.
کاشانی خاطرنشان کرد: در این چند سال، انسجام و ثبات مدیریتی و صمیمت و یکدلی که در اجرای برنامه‌ها به وجود آمد، از رمزهای موفقیت بود تا مشکلات به حداقل برسد. من از مدیریت باشگاه که خود، از بدنه ورزش است تشکر می‌کنم.
رئیس باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: پرسپولیس روزگاری در یک بولینگ شکل گرفت ولی آنرا ساختیم. امروز هم ساختن پرسپولیس ادامه دارد. امیدواریم با ادامه این مدیریت و با تلاش‌های آقای گرشاسبی و حفظ انسجام و ثباتی که ما را به اینجا رسانده است بتوانیم این مسیر را ادامه بدهیم و شاهد پویایی فرهنگ در باشگاه پرسپولیس باشیم.
پرسپولیس در این سال‌ها فراز و نشیب‌های خیلی سختی را پشت سر گذاشته است ولی وقتی گام در راهی می‌گذاریم باید مسیر را هموار کنیم. امیدوارم همانطور که گفتم زمان و شرایط برای تداوم این راه و مدیریت فراهم شود. از مدیریت باشگاه و اعضای تیم تشکر می‌کنم که یک تیم نیم‌بند را تا پای فینال رسانده‌اند. من فوتبالیست بوده‌ام و می‌فهمم با این شرایط به این نقطه رسیدن یعنی چه؟
وی تصریح کرد: این فینال، آبروی ما را در دنیا حفظ کرد و چنین رویدادهای ورزشی در روابط بین‌المللی بین کشورها و در نگاه کشورها نسبت به همدیگر موثر است. امروز پرسپولیس آبروی فوتبال ایران است. من به عنوان یکی از قدیمی‌ترین‌های پرسپولیس و از اولین نسل این باشگاه،  از اعضای تیم، تشکر می‌کنم. از هواداران که همراه تیم خودشان بوده‌اند. همینطور از پیشکسوتان و البته از ارباب جراید تشکر صمیمانه داریم که خوبی‌های ما را منعکس می‌کنند و مشکلات را ارشادی مطرح کردند. همچنین از کارکنان که تمام توان خود را بسیج کردند. برای رسیدن به موفقیت همه اینها و دیگر عوامل و اعضای خانواده باید با یکدیگر متحد و همدل باشند و با فرهنگی که شایسته پرسپولیس باشد، کار کنند.

تگ ها


پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال