برنامه کامل بازی‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا

پس از برگزاری قرعه‌کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا و مشخص شدن گروه‌ها، برنامه کامل بازی‌ها نیز اعلام شد...

پس از برگزاری قرعه‌کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا و مشخص شدن گروه‌ها، برنامه کامل بازی‌ها نیز اعلام شد

به گزارش مدال، اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) شب گذشته (پنجشنبه) قرعه‌کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان را انجام داد و 32 تیم حاضر در این رقابت‌ها رقبای خود را در اولین مرحله از دور نهایی این رقابت‌ها شناختند.
یوفا ساعاتی پس از انجام قرعه‌کشی، برنامه بازی‌های مرحله گروهی را هم اعلام کرد که تقویم این بازی‌ها به شرح زیر است:
هفته نخست
سه‌شنبه 17 سپتامبر (26 شهریور)

ناپولی - لیورپول
سالزبورگ - خنک
اینتر - اسلاویا پراگ
بوروسیا دورتموند - بارسلونا
لیون - زنیت
بنفیکا - لایپزیگ
چلسی - والنسیا
آژاکس - لیل
چهارشنبه 18 سپتامبر (27 شهریور)
بروژ - گالاتاسرای
پاری‌سن‌ژرمن - رئال مادرید
المپیاکوس - تاتنهام
بایرن مونیخ - ستاره سرخ
شاختار دونتسک - منچسترسیتی
دیناموزاگرب - آتالانتا
اتلتیکومادرید - یوونتوس
بایرلورکوزن - لوکوموتیو مسکو
هفته دوم
سه‌شنبه یکم اکتبر (9 مهر)

رئال مادرید - بروژ
گالاتاسرای - پاری‌سن‌ژرمن
تاتنهام - بایرن مونیخ
ستاره سرخ - المپیاکوس
آتالانتا - شاختار دونتسک
منچسترسیتی - دینامو زاگرب
یوونتوس - بایرلورکوزن
لوکوموتیو مسکو - اتلتیکومادرید
چهارشنبه دوم اکتبر (10 مهر)
خنک - ناپولی
لیورپول - سالزبورگ
اسلاویا پراگ - بوروسیا دورتموند
بارسلونا - اینتر
زنیت - بنفیکا
لایپزیگ - المپیاکوس
والنسیا - آژاکس
لیل - چلسی
هفته سوم
سه‌شنبه 22 اکتبر (30 مهر)

بروژ - پاری‌سن‌ژرمن
گالاتاسرای - رئال مادرید
تاتنهام - ستاره‌سرخ
المپیاکوس - بایرن مونیخ
شاختار دونتسک - دینامو زاگرب
منچسترسیتی - آتالانتا
اتلتیکومادرید - بایرلورکوزن
یوونتوس - لوکوموتیو مسکو
چهارشنبه 23 اکتبر (یکم آبان)
سالزبورگ - ناپولی
خنک - لیورپول
اینتر - بوروسیا دورتموند
اسلاویا پراگ - بارسلونا
لایپزیگ - زنیت
بنفیکا - لیون
آژاکس - چلسی
لیل - والنسیا
هفته چهارم
سه‌شنبه 5 نوامبر (14 آبان)

لیورپول - خنک
ناپولی - سالزبورگ
بارسلونا - اسلاویاپراگ
بوروسیا دورتموند - اینتر
زنیت - لایپزیگ
لیون - بنفیکا
چلسی - آژاکس
والنسیا - لیل
چهارشنبه 6 نوامبر (15 آبان)
پاری‌سن‌ژرمن - بروژ
رئال مادرید - گالاتاسرای
بایرن مونیخ - المپیاکوس
ستاره سرخ - تاتنهام
دیناموزاگرب - شاختار دونتسک
آتالانتا - منچسترسیتی
لوکوموتیو مسکو - یوونتوس
بایرلورکوزن - اتلتیکومادرید
هفته پنجم
سه‌شنبه 26 نوامبر (5 آذر)

گالاتاسرای - بروژ
رئال مادرید - پاری‌سن‌ژرمن
تاتنهام - المپیاکوس
ستاره سرخ - بایرن‌مونیخ
منچسترسیتی - شاختاردونتسک
آتالانتا - دیناموزاگرب
لوکوموتیو مسکو - بایرلورکوزن
یوونتوس - اتلتیکومادرید
چهارشنبه 27 نوامبر (6 آذر)
لیورپول - ناپولی
خنک - سالزبورگ
بارسلونا - بوروسیا دورتموند
اسلاویا پراگ - اینتر
زنیت - لیون
لایپزیگ - بنفیکا
والنسیا - چلسی
لیل - آژاکس
هفته ششم
سه‌شنبه 10 دسامبر (19 آذر)
ناپولی - خنک

سالزبورگ - لیورپول
بوروسیا دورتموند - اسلاویا پراگ
اینتر - بارسلونا
بنفیکا - زنیت
لیون - لایپزیگ
چلسی - لیل
آژاکس - والنسیا
چهارشنبه 11 دسامبر (20 آذر)
پاری‌سن‌ژرمن - گالاتاسرای
بروژ - رئال مادرید
بایرن مونیخ - تاتنهام
المپیاکوس - ستاره سرخ
شاختار دونتسک - آتالانتا
دینامو - منچسترسیتی
اتلتیکومادرید - لوکوموتیو مسکو
بایرلورکوزن - یوونتوس

بیشتر بخوانید:

لحظه به لحظه با مراسم قرعه‌کشی لیگ قهرمانان اروپا